Jesienna kolekcja Reebok – nie łam przepisów, bądź widoczny!

0

W sierpniu tego roku weszła w życie nowa ustawa, która nakazuje noszenie elementów odblaskowych. Dotyczy to pieszych poruszających się po zmroku poza terenem zabudowanym. To bardzo dobra decyzja, która może się pośrednio przyczynić do poprawy bezpieczeństwa. Myśląc o pieszych nie sposób też pominąć biegaczy, których jest coraz więcej w naszym kraju. Nie każdy jednak ma ten komfort, że może wyjśc pobiegać nawet późnym wieczorem po oświetlonej alejce w miejskim parku. Często miejsce zamieszkania biegaczy zmusza ich do wykonania całego treningu lub przynajmniej jego części poboczem drogi. Osoba idąca czy biegnąca bez elementów odblaskowych jest widoczna przez kierowcę z odległości zaledwie 20m – to często za mało by zdąrzyć odpowiednio zareagować. Odblaski zwiększają widoczność takiej osoby do ponad150m! Wtedy dobrze widoczna, odblaskowa kurtka jest nieoceniona.

Z myślą o takich właśnie osobach prezentujemy więc najnowszą kolekcję jesienną Reeboka, w której znajduje się sporo jaskrawych rzeczy, które doskonale przydadzą się podczas wieczornych treningów za miastem. Zresztą nie tylko za miastem – tego typu odzież warto zakładać gdziekolwiek wybieracie się na trening, bo jak wiadomo – bezpieczeństwa nigdy za wiele. Nowa kolekcja firmy Reebok pozwoli więc nie tylko biegać bezpieczniej, ale też uniknąć nawet 500zł mandatu!

 

Reebok_OSR LW JKT TKO_Z89185_349 PLN
Model męski

 

 

Model damski
Model damski

 

REEBOK ONE SERIES JACKET

Z89421 – 349 zł (damska)
Z89185 – 349 zł (męska)
Lekka kurtka do biegania z panelami wentylacyjnymi dla lepszej cyrkulacji powietrza. Bez problemu odprowadza nadmiar ciepła na zewnątrz ubrania. Dodatkowo na plecach umieszczono meshową podszewkę. Odblaskowe elementy poprawiają widoczność podczas treningu. Kurtka z tyłu posiada kieszonkę z suwakiem na drobiazgi.

 

 

Reebok_OS RUN BEANIE_Z95087_79 PLN

 

REEBOK ONE SERIES RUN BEANIE

Z95087 – 79 zł
Czapka biegowe dla kobiet i dla mężczyzn. Jaskrawe kolory i odblaski zwiększają widocznosć po zmroku. System PlayWarm chroni głowę przed wiatrem niską temperaturą. Otwór na kucyk dla kobiet. Wyprofilowany materiał zakrywający uszy.

Reebok_OS RUN GLOVES_Z95084_119 PLN

 

REEBOK ONE SERIES RUN GLOVES

Z95084 – 119 zł
Rękawiczki biegowe dla kobiet i dla mężczyzn. Odblaskowe kolory zwiększą widoczność po zmroku. System PlayWarm zapewni odpowiednią temperaturę dla dłoni, w chłodniejsze dni.

 

Reebok_OS RUN HEADBAND_Z95085_75 PLN _1

 

REEBOK ONE SERIES RUN HEADBAND

Z95084 – 75 zł
Opaska biegowe dla kobiet i dla mężczyzn. Jaskrawe kolory i odblaski poprawiają widoczność po zmroku. System PlayWarm chroni głowę przed zimnem. Wyprofilowany materiał zakrywający uszy.

Reebok_OSR W BRA_Z93130_179 PLN_2

REEBOK ONE SERIES SHORT BRA
Z93130 – 179 zł
Ultralekki, dopasowany do ciała stanik z innowacyjną technologią BareMOVE, która zapewnia swobodę ruchu, oddychalność i ochronę przed podrażnieniami. Wyjmowane miseczki pozwalają zachować odpowiedni kształt, a boczne paski zapewniają wsparcie podczas intensywnych ćwiczeń. Odblaskowe neonowe elementy z tyłu i z przodu zapewniają lepszą widoczność po zmroku.

reebok_z93214-199zl

REEBOK ONE SERIES RUNNING CAPRI
Z93214  – 199 zł
Dopasowane spodnie do biegania długości 3/4, z panelami meshowymi dla lepszej cyrkulacji powietrza i odprowadzania ciepła na zewnątrz materiału. Z tyłu umieszczono praktyczną kieszonkę zapinaną na zamek. Kontrastowy nadruk i elementy odblaskowe dla lepszej widoczności po zmroku.

Reebok_RE SS TEE RC_Z93276_115 PLN_1

REEBOK SHORT SLEEVE TEE RUNNING CLUB
Z93276 – 115 zł
Wygodna i funkcjonalna koszulka do biegania, z meshowymi rękawami i plecami dla lepszego odprowadzania nadmiaru ciepła na zewnątrz ubrania. Odblaskowe elementy poprawiają widoczność podczas treningu. Lekki, przewiewny materiał ułatwia cyrkulację powietrza.

  • A już wkrótce przetestujemy dla Was wybrane produkty z powyższej kolekcji bezpośrednie w terenie i oczywiście – po zmroku:)
  • A o tym jak biegać bezpiecznie i jak bardzo jest to ważne napiszemy też osobny artykuł. 
Komentarze Facebook