Już jutro ruszają zapisy na letnią edycję Biegu Czekoladowego – Smak Lata!

0

Już jutro (26 marca) o 15:00 ruszą zapisy na letnią odsłonę Biegu Czekoladowego w Poznaniu, który na pierwszą, walentynkową edycję przyciągnął prawie 750 osób z całej Polski! Lista startowa zapełniła się błyskawicznie i dla wielu nie starczyło już miejsca w stawce. Tym razem radzimy więc być przygotowanym i zapoznać się z tym co oferują tym razem Organizatorzy Biegu Czekoladowego – Smak Lata.

 

Bieg Czekoladowy – Smak Lata o długości 5 km wystartuje 24 czerwca (piątek) o godzinie 18:00 pod hasłem:

“Słodko, Zdrowo, Bezpiecznie!” 

SŁODKO – bo to przecież najsłodszy bieg w Poznaniu!
ZDROWO – bo przez bieganie wspiera się zdrowy styl życia, a dodatkowym akcentem zdrowotnym będą badania dzieci i konsultacje dla dorosłych przeprowadzane przez specjalistów z Centrum Medycznego Dynasplint
BEZPIECZNIE – bo bieg rozpoczyna wakacje szkolne, będzie zatem połączony z akcjami promującymi bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku oraz na drodze. Doradcami będą dla dorosłych i dzieci eksperci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego!

Tym razem w imprezie będą mogli brać udział także “kijkowcy”, gdyż przewidziany jest marsz Nordic Walking na dystansie 5km.

Zarówno na biegaczy jak i uczestników nordic walking czeka na mecie pamiątkowy, tłoczony medal i słodki poczęstunek, będzie też szansa na wygranie nagród w konkursie.

Swoje zmagania będą też miały dzieci, które wystartują w Biegach Dziecięcych na dystansach od 300 do 900m. One także na mecie mogą spodziewać się pamiątkowego medalu i słodkiego upominku.

 

Na uczestników czekają też atrakcje od Enea Challenge Poznań. Będą mogli poznać od kulis to, co będzie działo się w Poznaniu w dniach 22 – 24 lipca podczas Enea Challenge Poznań, podczas których odbędą się Mistrzostwa Europy w triatlonie na długim dystansie,  a także Bieg dla kobiet – Women’s Run oraz bieg rodzinny – Family Run.

Poznański Park Cytadela będzie więc 24 czerwca miejscem zmagań i zabawy całych rodzin, na tym niezwykle słodkim biegu! Przewidziany jest limit uczestników: 700 dla Biegu, 100 dla Nordic Walking oraz 200 dla Biegów Dziecięcych.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem na oficjalnej stronie internetowej biegu: www.biegczekoladowy.pl

Komentarze Facebook