Nowy klub dla biegaczy inny niż wszystkie – forBET Runners

0
forBET runners #biegamzforbet

Sytuacja jest jaka jest – dla nas biegaczy szczególnie ciężka, bo przyzwyczajeni do codziennej, beztroskiej dawki ruchu, nagle musimy być bardzo ostrożni, często nie mamy nawet możliwości realizacji treningu, nie wspominając już o zawodach, które nam odwołali. W tym trudnym czasie mamy jednak dla Was bardzo pokrzepiającą informację! Właśnie formuje się nowa biegowa drużyna forBET Runners.

Nazwę forBET być może kojarzycie – to Zakłady Bukmacherskie do tej pory raczej nie kojarzone z bieganiem. Teraz się to zmienia, ponieważ firma z przytupem wchodzi na rynek biegowy zaczynając od stworzenia solidnej, biegowej drużyny. 

Co ciekawe przynależność do klubu nie będzie tylko “suchym” reprezentowaniem drużyny, ale będzie ze sobą niosło wiele bonusów, takich jak zniżki na pakiety startowe, kody promocyjne na sprzęt, gadżety i koszulki w barwach klubu. Będą organizowane treningi z profesjonalistami oraz fajne konkursy. Dla tych, którzy mają założone konto w serwisie zostaną przydzielone również bonusy na grę.  

forBET runners

W lutym 2020 roku firma forBET Zakłady Bukmacherskie ogłosiła podpisanie umowy sponsoringowej z Runmageddonem – największym organizatorem biegów przeszkodowych w kraju oraz zawodów na krótkich torach typu „ninja“. Jest to pierwsza taka umowa na świecie, w której to bukmacher wchodzi we współpracę z organizatorem biegów przeszkodowych. (Relacja forBET Runners z pierwszego Runmageddonu w Warszawie:  https://youtu.be/UakAZq4UXx8 )

Dodatkowo nowymi ambasadorami forBET Runners zostali: Aleksandra Kluczka oraz Wojciech Sobierajski. Będą oni aktywnie uczestniczyć w klubie, publikować wideo z treningów oraz organizować otwarte treningi dla członków. 

Wojciech Sobierajski – czterokrotny medalista Mistrzostw Świata w biegach z przeszkodami. Wicemistrz Świata na stumetrowym torze przeszkód. Jedenastokrotny zwycięzca Runmageddon Games.

Aleksandra Kluczka – zawodowy żołnierz, reprezentuje Wojsko Polskie w pięcioboju wojskowym. Dwukrotna zwyciężczyni Runmageddon Games. (Ambasadorzy: https://youtu.be/QiC0zTCAseM)

Klub forBET Runners ma zrzeszać wszystkich biegaczy, którzy lubią biegać, niezależnie czy są dopiero na początku przygody czy przymierzają się już do biegów długodystansowych. Na tę okazję powstała grupa na Facebooku, na której będzie można dzielić się swoimi wynikami z treningów, czy pochwalić medalem z biegów. W zamian każdy może liczyć na gadżety klubowe, zniżki na pakiety startowe, kody rabatowe na sprzęt i wiele innych.

LINK DO GRUPY ( https://www.facebook.com/groups/forbetrunners)

W gąszczu odwołanych biegów oraz licznych ograniczeń, przynależność do klubu może być dla Ciebie doskonałą okazją do zmotywowania się i spojrzenia z większym optymizmem na przyszłość. Drużyna nie wyklucza nikogo, nie ważne czy jesteś już starym wyjadaczem czy stawiasz dopiero swoje biegowe kroki – forBET jest otwarty dla każdego więc gdy biegi wrócą już do kalendarza imprez, może wystartujesz w nowych barwach jako forBET runner? Zapraszamy! 

JAK DOŁĄCZYĆ DO KLUBU? KLIKNIJ

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here