Kolekcja Nike Flash – świeć przykładem na treningu!

0
Kurtka damska ShieldRunner Flash - modelka Joanna Jóźwik, brązowa medalista Mistrzostw Europy na 800m

Zawsze byliśmy zdania, że ubrania biegowe powinny obfitować w różne elementy odblaskowe. To jest kwestia priorytetowa jeśli chodzi o bezpieczeństwo biegacza na drodze i w mieście. Dobra widoczność pozwala zminimalizować ryzyko wypadku, a kierowcom łatwiej jest dostrzec biegnącą postać i dzięki temu szybciej zareagować. Czy to jednak oznacza, że wszyscy musimy biegać w jaskrawych żółtych kurtkach czy kamizelkach kojarzących się bardziej z policjantem niż biegaczem? Niekoniecznie! Nike stworzyło znakomitą kolekcję  Nike Flash, która zawiera rzeczy w ciekawych barwach – jest to kompilacja różnych kolorów tworząca unikatowe mozaiki.

Nike_Shield_Flash_Max_Jacket_BTheisen-Eaton_2_48478
Kurtka damska Nike Shield Flash Max Jacket – modelka Brianne Theisen-Eaton, srebrna medalistka Mistrzostw Świata w siedmioboju

 

Na pierwszy rzut oka – wyglądają jakby by były uszyte z klasycznej tkaniny. Cała zabawa zaczyna się dopiero wtedy gdy w ciemności padnie na nie snop światła – wówczas Nike Flash zaczyna świecić jakby były wyposażone w wbudowane diody. Efekt jest niesamowity, ale nie o sam efekt tu chodzi – te rzeczy są znakomicie widoczne na drodze, a biegacz oprócz tego, że ma modne i dobrze dopasowane stylistycznie rzeczy staje się bardziej bezpieczny.

Przedstawiamy wyjątkową kolekcję Nike Flash! Ruszaj na trening i świeć przykładem (i odblaskiem) na treningu.

 

Nike_Flash_Pack_Group_Footwear_48480

 

Nike_Shield_Flash_Max_Jacket_BTheisen-Eaton_48476
Kurtka damska Nike Shield Flash Max Jacket – modelka Brianne Theisen-Eaton

 

Nike_Flash_Footwear_Family_Mens_48276
Kolekcja butów męskich Nike Flash

 

Nike_Flash_Footwear_Family_Womens_48278
Kolekcja butów damskich Nike Flash
Komentarze Facebook