Kup sobie nową życiówkę za 350zł – bez potu, bez wysiłku i bez startu

0

Jeszcze sezon startowy się nie rozkręcił, a już mamy pierwszych cwaniaczków, którzy nie tylko chcą oszukać organizatorów i biegaczy, ale też przy okazji nieco się wzbogacić. Kilka dni temu na znanym serwisie ogłoszeniowym OLX pojawiła się wyjątkowa oferta dla wszystkich, którzy chcieliby uzyskać lepsze wyniki na zawodach, ale nie dysponują wystarczająco dobrą formą.

350zł i masz szacun na dzielni

Wspaniałomyślny ogłoszeniodawca oferował podpięcie chipa do swojego buta i nabieganie określonego czasu. Jak mogliśmy wyczytać – jego maksymalne możliwości to 10km w 40:00, półmaraton w 1:30 i maraton w 3:20. Nabieganie nowej fikcyjnej życióweczki było przez jegomościa wycenione na 350zł + koszty dojazdu. Jak widać – biegacz całkiem chyży i do tego “sprytny” chociaż chyba nie do końca przekonany do swojego biznesu.

Szybka oferta i szybka ucieczka

Ogłoszenie już następnego dnia zniknęło z serwisu, a wraz z nim szansa wielu biegaczy na życiówki bez wysiłku. No cóż – takie życie, trzeba trenować, chyba, że pojawią się kolejne równie bystre ogłoszenia.

Co ciekawe to nie jedyne tego typu ogłoszenie w sieci – co jakiś czas pojawiają się nowe, ale tak jak szybko się pojawiają, tak też szybko znikają. Wśród ofert można znaleźć nawet takie kwiatki jak… nabijanie kilometrów na Endomondo. Po co to komu? Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale…

A więcej na temat podobnych prób cwaniakowania przeczytacie TUTAJ

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here