#LepszaJa – Nike motywuje kobiety na całym świecie!

0

Pokonanie pierwszego biegu na zawodach. Perfekcyjnie wykonany martwy ciąg. Stanie na rękach podczas treningu jogi.

Co mają wspólnego ze sobą wszystkie te wyzwania? Każde z nich wymaga dużo pracy, poświęcenia
oraz motywacji. Mało tego – każda próba ich realizacji może pomóc w odkryciu „lepszej siebie”. Tej wiosny Nike rozpoczyna nową kampanię #LepszaJa, która będzie inspirować i motywować panie do aktywnego stylu życia, podejmowania nowych wyzwań i realizowania swoich własnych celów treningowych.

 

Beijing_NTC_native_1600

 

Więcej niż hashtag

#LepszaJa to coś więcej niż tylko hashtag. To wezwanie do dzielenia się radością płynącą z uprawiania sportu i propagowania aktywności fizycznej. W ten sposób Nike zaprasza kobiety ze wszystkich zakątków świata do przekraczania barier – niezależnie czy chodzi o nowy rekord z maratonu czy o krótką weekendową przebieżkę. #LepszaJa motywuje do osiągania nowych celów i dzielenia się osobistymi osiągnięciami.

Każdy sportowiec dąży do wyznaczonego punktu, zaś Nike to swego rodzaju pomost do jego osiągnięcia
– mówi Amy Montagne, VP & GM w Nike Women and Global Women’s Training. – Zapewniamy
coś więcej niż motywację. Dzięki inicjatywom takim, jak #LepszaJa, pomagamy kobietom w rozwoju
ich osobistego potencjału sportowego.

Oś nowej kampanii tworzy seria krótkich spotów, które zadebiutowały w Polsce 16 kwietnia. Ich motywem przewodnim są przemyślenia kobiet, stojących w obliczu osobistych, sportowych wyzwań. Całość utrzymana jest w lekkim, nieco humorystycznym tonie.

 

 

#LepszaJa razem z światowej klasy zawodniczkami

Aktywacja #LepszaJa zawiera również inspirujące wskazówki i spostrzeżenia najlepszych zawodniczek, w tym królowej biegów sprinterskich i czterokrotnej złotej medalistki olimpijskiej Allyson Felix. To właśnie dziewczyny takie jak Felix realizują przesłanie „Lepszej ja”, czyli przełamywanie własnych słabości, ciężką pracę i nieustanne dążenie do wyznaczonego przez siebie celu!

My sportowcy zawsze chcemy, by wszystko działo się natychmiast ­– mówi Allyson Felix. – Zależy nam
na ćwiczeniach, dających błyskawiczne efekty. Dlatego musimy nauczyć się patrzeć na trening z szerszej perspektywy. To proces, z którego trzeba czerpać radość nawet, gdy zdarzają się gorsze dni. Taki jest sens uprawiania sportu
. Zanim stanę na linii startu, zawsze staram się uzmysłowić, że to moja szansa
na to, by się sprawdzić
. Skupiam się wyłącznie na tym, by dać z siebie wszystko, co najlepsze.
Ten moment to jakby docenienie wszystkich przygotowań. Niezależnie od finalnego rezultatu, wiem,
że będzie to moje osobiste zwycięstwo.

 

Alyson_Felix_NTC_Shanghai_native_1600

 

 

#LepszaJa – Rozwiązania tworzone z myślą o niej

Nike od wielu lat stanowi wsparcie oraz inspirację dla kobiet. Czerpiąc swą nazwę od imienia greckiej bogini zwycięstwa – już od 40 lat opracowuje sprzęt i usługi dostosowane do potrzeb aktywnych kobiet.

#LepszaJa to największa inicjatywa Nike angażująca kobiety na całym świecie, motywując je i zabierając w podróż przez świat sportu. Więcej informacji znaleźć można na www.nike.com/women.

Jeśli tylko starcza Ci odwagi, by podjąć wyzwanie – jesteś wystarczająco silna, by tego dokonać.

#LepszaJa

Komentarze Facebook
Poprzedni artykuł9 maja rusza Bieg Europejski w Gdyni!
Następny artykułCzym biegacze zaskakują innych?
Tomasz Peisert
Redaktor naczelny i właściciel portalu, biegacz – amator, trenujący od 19 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, tworząc rozmaite teksty/felietony, prowadząc biegowe akademie i warsztaty. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Dzięki swojej dociekliwości doprowadził do wyjścia na jaw wielu mrocznych spraw z biegowego światka. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km 35:19.