Magnesy BibBits na numer startowy – wygraj je w naszym konkursie mikołajkowym!

0

Parę dni temu pisaliśmy Wam, że na polski rynek wchodzą właśnie BipBitsy czyli specjalne magnesiki o bardzo dużej sile przyciągania przy pomocy których można łatwo przypiąć numer startowy nie niszcząc przy tym koszulki. 

Dziś mamy dla Was specjalny mikołajkowy konkurs, w którym do wygrania są 3 komplety tych ultra-mocnych magnesów. 

ZASADY KONKURSU :)

Co trzeba zrobić aby je wygrać? Przede wszystkim ułożyć hasło promocyjne dla BibBitsów – krótkie zdanie, które przekona tych, którzy jeszcze się wahają. Swoje hasło wpisujecie pod tym tekstem – nie na FANPAGE’U! 

Aby Twoje hasło wzięło udział w konkursie musisz również spełnić drugi prosty warunek czyli polubić oficjalny fanpage BibBitsów – to konieczne, bo przecież nie możesz napisać pozytywnego hasła o produkcie, którego nie lubisz;) 

Swojego lajka zostawiasz klikając w fanpage – BibBits – magnesy do numeru startowego

Regulamin konkursu: Organizatorem konkursu jest portal Biegologia.pl oraz BibBits Polska

  1. Konkurs trwa od 5.12.2017 do 10.12.2017 (do godz. 08:00). Hasła wpisane po tym terminie nie będą brane pod uwagę przez kapitułę konkursu.
  2. Zwycięzców wybierze jury składające się z przedstawicieli naszej redakcji oraz BibBits Polska
  3. 3 najciekawsze zdaniem jury hasła zostaną nagrodzone kompletami BibBitsów, które każdy wybierze sobie sam na stronie www (1 osoba = 1 komplet BibBitsów).
  4. Zwycięskie hasło zostanie oficjalnym hasłem promocyjnym BibBits, a zwycięzca upoważnia organizatorów konkursu do posługiwania się nim we wszystkich mediach. 
  5. Odpowiedzi zamieszczane na fanpage’u Biegologia.pl na Facebooku nie będą brane pod uwagę.
  6. Każdy uczestnik może wpisać jedno hasło.
  7. Hasła zawierające treści wulgarne nie będą brane pod uwagę przy ocenie jury.
  8. Zwycięzcy zostaną poproszeni o kontakt z redakcją, wybranie wzorów magnesów i przesłanie swoich danych do wysyłki. BibBits prześle nagrody w terminie do 7 dni od daty zakończenia konkursu.

 

 

Komentarze Facebook