Marzą Ci się biegi ultra, ale się boisz? Pomożemy!

0
biegaczka biegnie bieg ultra

Mamy bardzo dobre wieści dla wszystkich, którym marzą się biegi na dystansie powyżej 42km. W gronie naszych ekspertów w tym temacie zasiadają właśnie dwie wybitne postacie – Aleksandra Niwińska – jedna z najlepszych ultramaratonek na świecie (wicemistrzyni świata oraz wielokrotna mistrzyni Polski w biegu 24 godzinnym), zdobywczyni 3 miejsca w legendarnym Spartathlonie, a przede wszystkim bardzo utalentowana, skromna dziewczyna.

oraz

Maciej Żukiewicz – biegacz, były dziennikarz TVP Sport, ekspert w temacie biegów ultra, trener PZLA, komentator Wings for Life 2017, a prywatnie – mąż i serwisant Oli oraz bardzo sympatyczny gość. 

To właśnie ten wyjątkowy duet wesprze nasz dział ultra i wprowadzi Was w świat biegów, które nie kończą się na 42km, ale… znacznie dalej! Ich nieoceniona wiedza i doświadczenie będą dla Was inspiracją do tego aby postawić ten pierwszy krok i… zacząć biegać ultra! Boisz się? Niepotrzebnie – wspólnie z Olą i Maćkiem udowodnimy Wam, że nie taki diabeł straszny jak go malują:)

Nasi eksperci – to właśnie ten duet wprowadzi Was w świat biegów ultra i udowodni Wam, że prawie każdy z Was może stać się częścią tego świata!

Pierwszy tekst Maćka, który wprowadzi Was w tę tematykę już w sobotę popołudniu – dowiecie się w nim m.in. jak w ogóle zabrać się do tego typu treningów, czy każdy z nas może trenować pod biegi ultra i czy podczas takiego treningu musimy pokonywać niewyobrażalne ilości kilometrów?

Jest to początek naszej wspólnej przygody na dystansach o których wielu nawet nie śniło. Nie będziemy Was namawiać do biegania niewyobrażalnej liczby kilometrów. Wraz z naszymi wspaniałymi ekspertami chcemy Wam pokazać, że biegi ultra są dla każdego i nie trzeba być superbohaterem aby wziąć w nich udział!

Czekajcie zatem na pierwszy tekst już w sobotę 3 lutego – nie wykluczamy założenia specjalnej drużyny (ultra grupy) w której będziemy się nawzajem wspierać i wspólnie dążyć do realizacji marzeń, które do tej pory wydawały się nierealne. Bądźcie z nami!

Komentarze Facebook