MISS POLSKI BIEGACZEK 2016 – startujemy!!!

0

Tak jak już wcześniej zapowiadaliśmy – dziś ruszamy z drugą edycją konkursu Miss Polski Biegaczek 2016! Ubiegłoroczne wybory zgromadziły ponad 50 uroczych kandydatek na które oddano w sumie ponad 20 tysięcy głosów, a miano najpiękniejszej polskiej biegaczki przypadło 22 letniej Ewelinie Majszyk z Mińska Mazowieckiego. W tegorocznej edycji liczymy na jeszcze więcej kandydatek i jeszcze więcej emocji!

 

ZGŁOSZENIA:

od dzisiaj do dnia 28 listopada, do godz. 12:00 i do tego czas na bieżąco będziemy umieszczać zdjęcia kandydatek.

 

Panel do głosowania uruchomimy 29 listopada.

2 zdjęcia (w tym jedno biegowe) oraz krótki opis swojej osoby należy przesyłać na adres: redakcja@tomaszpeiser.nazwa.pl. Łączna wartość tegorocznych nagród to ponad 1000zł – zobaczcie więc o co będzie się toczyć tegoroczna rywalizacja naszych pięknych biegaczek.

 

Zwyciężczyni tegorocznej edycji zostanie ambasadorką nowej marki odzieży biegowej – YOUCO, zaprojektuje swoją własną, unikalną bluzę i zostanie zaproszona na profesjonalną sesję foto w plenerze. 

 

logo

Oprócz tego otrzyma voucher o wartości 400zł na zakupy sprzętu biegowego w sklepie CrossRunShop.

cross-run-shop 

Aby zwycięstwu nadać jeszcze bardziej słodki smak nowa Miss dostanie pakiet 24 pysznych i naturalnych żeli energetycznych na bazie miodu o różnych smakach od HONEY STINGER POLSKA. 

honey-stinger

Kolejną nagrodą jest wyjątkowa książka, która właśnie debiutuje na polskim rynku, a której tytuł chyba najbardziej pasuje do całego konkursu – Sztuka Zwycięstwa, czyli inspirująca historia firmy Nike. Tę nagrodę ufundowało Wydawnictwo Rebis.

 

sztuka-zwyciestwa

 

Ostatnią z nagród jest czapeczka od firmy Newline, która będzie chroniła twarz najpiękniejszej polskiej biegaczki od szkodliwych działań promieni słonecznych:)

 

newline payoff

 

Jak więc widać jest o co walczyć dlatego zapraszamy wszystkie urocze biegaczki do udziału w naszej zabawie. 3…2…1… Startujemy i czekamy na Wasze zgłoszenia!    

 

Przeczytaj: Regulamin konkursu.

 

Komentarze Facebook