Miss Polski Biegaczek 2016 – zwycięża tajemnicza ultra-blondynka!

0

Znamy już zwyciężczynię tegorocznej rywalizacji o tytuł Miss Polski Biegaczek 2016! Po kilkunastu dniach zgłoszeń i oddawania głosów przez Internautów zdecydowaliście, że najbardziej wpadła Wam w oko i zaskarbiła sobie Waszą sympatię Magda Maćkowiak z Wrocławia – serdecznie gratulujemy sukcesu! 

Tym samym Magda zostaje z dniem dzisiejszym ambasadorką marki YOUCO oraz otrzymuje pozostałe nagrody ufundowane przez naszych sponsorów: 

 

logo

cross-run-shop

newline payoff

honey-stinger

plantronics

 

 

Tytuł wicemiss przypadł Oldze Pechcin, a tytuł drugiej wicemiss – Oli Tatulińskiej z Bydgoszczy.

W głosowaniu wzięło udział 3773 osoby, a od początku trwania konkursu nasz serwis odwiedziło blisko 50 tysięcy internautów co świadczy o dużym zainteresowaniu.

Chociaż o Magdzie na początku nie wiedzieliśmy prawie nic, to po sprawdzeniu kim jest nowo upieczona miss biegaczek dowiedzieliśmy się, że: ma 24 lata, mieszka i pracuje na co dzień we Wrocławiu, ale jak sama mówi – jej serce jest zawsze w górach. Z ogromną pasją biega od 3 lat – głównie biegi górskie/ultra i to z powodzeniem, bo kilkukrotnie stawała już na podium. Rysuje także piękne portrety, świetnie gotuje (podobno;) oraz prowadzi bloga na Facebooku o nazwie Greenrunning. Chciałoby się powiedzieć – nie tylko piękna, ale i uzdolniona dziewczyna:)  

Więcej na temat nowo upieczonej miss dowiecie się ze specjalnego wywiadu jaki z nią przeprowadzimy, a tymczasem możecie zobaczyć Magdę na kilku zdjęciach – widać, że czerpie z życia tak dużo jak tylko się da:)

Na razie tyle, a więcej zdjęć zobaczycie po specjalnej sesji fotograficznej, którą Magdzie zrobi profesjonalny fotograf już niedługo! Jeszcze raz GRATULUJEMY! 

 

magda

miss2

miss3

miss1

 

Komentarze Facebook