NEW BALANCE 860v4 – model, który trzeba poznać!

0

Skonstruowanie dobrych butów dla pronatorów to niełatwe zadanie, które stawia poprzeczkę bardzo wysoko zarówno pod względem samego projektu jak i jego późniejszego urzeczywistnienia. Biegacze nie uznają pod tym względem jakichkolwiek kompromisów, więc produkt, który znajdzie się ostatecznie na sklepowej półce musi być perfekcyjny pod kazdym względem.

860v4 to już kolejna odsłona jednego z najbardziej popularnych modeli marki New Balance, ceniony przez biegaczy z całego świata. Główne cechy charakteryzujące ten model to stabilizacja oraz wsparcie przy zachowaniu niskiej wagi. Teraz w nowej, jeszcze nowocześniejszej wersji dla biegaczy, którzy nie mają zamiaru chodzić na żadne ustępstwa.

 

 

 

W najnowszej odsłonie modelu 860 element ABZORB odpowiadający za neutralizowanie wstrząsów podczas lądowania został rozbudowany i teraz wspiera stopę od pięty aż po palce. Współdziałając z unikalną podeszwą środkową wykonaną w technologii ACTEVA®LITE zapewnia unikalną amortyzację, nieporównywalną z żadnym innym modelem w tej kategorii.

Stabilizację zapewnia z kolei znajdujący się pod śródstopiem element T-BEAM®. To ultralekka płytka, która dba nie tylko o niezbędną stabilizację skrętną (tak istotną w przypadku biegaczy ze stopą pronującą), ale również o wsparcie łuku stopy, a zastosowanie inteligentnych geometrii poprawia dodatkowo dopasowania. Mówiąc inaczej, 860v4 dba o stopę biegacza w każdym wymiarze.

 

860v4Foto6

860v4Foto7

Komentarze Facebook