New Balance w gronie najlepszych butów do biegania na świecie!

0

Znany magazyn biegowy “Runner’s World” rokrocznie przyznaje nagrody dla najlepszych producentów sprzętu sportowego. Tym razem sukcesem może się pochwalić firma New Balance, której model New Balance 1500v2 został wybrany w kategorii “Wybór Redakcji na zimę 2015”!

Komentarz New Balance Polska:

Nasze buty na przestrzeni ostatnich kilku sezonów zmieniły się nie do poznania, przede wszystkim technologicznie. Współpraca m.in. z naszym mistrzem w maratonie Yardem Shegumo, dała nam jeszcze więcej cennych informacji produktowych na temat technologii, których używamy w naszych biegówkach.
W dzisiejszych bardzo konkurencyjnych czasach, nie ma miejsca na produkty niskiej jakości, które nie nadążają za nowoczesną estetyką, a ta jak wiemy, staje się coraz ważniejsza w czasach mody na bieganie. Dlatego takie wyróżnienie to dla nas znak, że idziemy w dobrym kierunku. Oczywiście jest jeszcze mnóstwo do poprawienia.
New Balance jest i będzie w wersji „beta”, bo przecież nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej. Produkujemy jedne z najbardziej wygodnych butów na świecie, ale mimo wszystko buty to tylko ważne narzędzie dzięki któremu możemy biegać. Niezmiennie staramy się edukować naszych klientów i uświadamiać im, że nawet bieganie w najlepszych butach do biegania na świecie, nie zwalnia nas, biegaczy z odpowiedniej higieny mięśni, a tą jest dbanie o rozgrzewkę, schłodzenie, rozciąganie i szereg ćwiczeń sprawnościowych.
Zdrowie ponad wszystko!

YARED00554 1
Yared Shegumo, Wicemistrz Europy w maratonie z 2014r., Jeden z Ambasadorów marki New Balance
Komentarze Facebook