New Running Sessions – adidas zaprasza na cykl warsztatów kreatywnych

0

Recode Running – pod tym hasłem już od najbliższej środy, 6 marca, rozpocznie się cykl warsztatów kreatywnych w adidas Runners połączonych z sesjami biegowymi. To jednak tylko początek wydarzeń i aktywacji, które odbędą się w Warszawie na przestrzeni marca!

Recode Running to nowy sposób na odkrycie swojej biegowej zajawki, zarówno dla tych, którzy biegają regularnie, jak i osób które dopiero próbują swoich sił w tym sporcie. To swego rodzaju filozofia, czy też trend, w którym nie śrubuje się czasów i rezultatów, a celebruje samo doświadczenie biegania. Doświadczenie, wychodzące daleko poza samą aktywność fizyczną.

Jak to się robi

Jak można spróbować nowego stylu biegania? Wystarczy dołączyć do wydarzeń z cyklu Recode Running Sessions, które startują już w tym tygodniu, w adidas Runners Warsaw przy ul. Solec 38:

 

    • 6 marca, 18:00-19:30, Swords Crew x Zulu Kuki
    • 13 marca, 18:00-19:30, Iza Parszczyńska & Marek Ogień
    • 20 marca, 18:00-19:30, Marcin Lewandowski

 

Spotkania 6 i 13 marca będą składały się z dwóch części: sesji biegowej oraz warsztatu kreatywnego.

Pierwsze z nich poprowadzi Karol Klepacki, współtwórca ekipy skupiającej się wokół „nowego biegania” Swords Warsaw, oraz Zulu Kuki, człowiek miliona talentów w świecie streetwearu i kultury miejskiej. Karol będzie odpowiedzialny za trening na 5 km, zaś Zulu poprowadzi część warsztatową, na której uczestnicy zebrani w grupy będą mieli okazję podjąć się projektowego wyzwania.

Z kolei w następnym tygodniu, odbędzie się spotkanie z fotografem Markiem Ogniem, opowie o swojej pasji i jednocześnie profesji, zdradzając kilka tipów na niepowtarzalne zdjęcia sportowe. Część treningową poprowadzi Iza Parszczyńska, coach z 14 letnim doświadczeniem, biegająca na dystansach od 5K do maratonu.

Gospodarzami trzeciego spotkania z cyklu będą Marcin Lewandowski, złoty medalista Mistrzostw Europy i Halowych Mistrzostw Europy w biegu na 800 m, a przede wszystkim tegoroczny halowy Mistrz Europy w biegu na 1 500 m!

Zapisy na wszystkie sesje kreatywne odbywają się poprzez stronę http://adidas.pl/adidasrunners/ oraz aplikację Runtastic. Osoby niezarejestrowane na jednej z platform będą mogły jej dokonać przed danym wydarzeniem w adidas Runners.

To tylko początek

Jednak to nie wszystko! Pod koniec marca odbędzie się prawdziwe święto biegowe – Recode Running Festival. Na to wydarzenie marka adidas zaplanowała prawdziwe zatrzęsienie atrakcji. Więcej szczegółów już niebawem!

 

 

 

 

 

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here