Niezawodne sposoby na trening w trudnych warunkach – kolekcja Reebok

0
BIEGOLOGIA.PL | Naukowa strona reklamy

Deszcz, wiatr czy mróz stanowią prawdziwe wyzwanie dla sportowców. Każdy trening na świeżym powietrzu podczas jesienno-zimowych miesięcy wymaga odpowiedniego przygotowania. Z myślą o kobietach, które nie chcą rezygnować z ćwiczeń poza salą treningową, marka Reebok stworzyła dedykowaną kolekcję ubrań, pozwalającą przekraczać własne granice nawet podczas niekorzystnych warunków pogodowych.

 

Odpowiednie dobranie stroju to największe wyzwanie przed rozpoczęciem treningów jesienią i zimą. Bieganie czy wykonywanie intensywnych ćwiczeń powoduje, że temperatura ciała wzrasta, dlatego tak istotne jest wybranie odzieży zespecjalnych tkanin, takich jak poliester, jersey czy spandex, które utrzymują ciepło i pozwalają dać z siebie wszystko nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

pPrzy niskich temperaturach nie można zapominać o koszulce termicznej z długim rękawem i wysokim kołnierzem, która będzie trzymać ciepło. Do biegania warto zaopatrzyć się także w kurtkę wiatrówkę lub techniczną z krótkim rękawem. Należy także pamiętać o czapce, rękawiczkach oraz zimowych legginsach– najlepiej z materiału chroniącego przed wiatrem.

 

Jesienią i zimą wyzwanie stanowią nie tylko niedogodne warunki atmosferyczne, ale także coraz krótsze dni. Podczas treningów rankiem i wieczorem warto pomyśleć o założeniu odblaskowych elementów, które zapewnią bezpieczeństwo. Kolekcja przygotowana przez markę Reebok zawiera ubrania z odblaskowymi elementami, gwarantującymi poczucie komfortu nawet na nieoświetlonym terenie. Biegaczki powinny postawić także na buty terenowe z materiału, który przepuszcza powietrze jedynie w ograniczonym stopniu. Obowiązkowo należy założyć również ciepłe skarpetki.

Wszystkim trenującym kobietom, którym niestraszne niedogodne warunki atmosferyczne, ambasadorka marki Reebok poleca ćwiczenia w plenerze przy wykorzystaniu naturalnych przeszkód, ławek czy schodów. Takie treningi mogą także posłużyć jako doskonałe przygotowanie
do zbliżającego się sezonu narciarskiego. Podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu bardzo ważna jest technika. Oprócz samego biegania warto wykonywać wejścia i zejścia z podwyższenia, zbieganie i wbieganie po schodach, przysiady, wykroki oraz inne ćwiczenia złożone, czyli takie, które angażują do pracy wiele mięśni i stawów jednocześnie.

 

W skład kolekcji Reebok One Series wchodzi między innymi:

 

Reebok One Series Training OSR LS QZ NYC (Z89402)

Cena: 279 zł

Zła pogoda nie spowolni cię nawet o krok w tej lekkiej bluzie biegowej z rozpinanym kołnierzem. Zbudowana ze specjalnych stref ochronnych uszytych w technologii PlayIce bluza charakteryzuje się także inspirującym, miejskim designem. Teraz swobodnie pokonasz każdy kilometr chodnika, biegnąc z wiatrem i pod wiatr.

 

 

One-Series-Quarter-Zip_0_Z89402_1725x1038

 

Reebok One Series Training OSR CAPRI (Z93214)

Cena: 199 zł

Zaprojektowany na ciężkie i długie treningi biegowe, te wentylowane legginsy, skutecznie odprowadzają pot dając poczucie komfortu od pierwszego do ostatniego kilometra biegu.

 

 

One Series Training OSR CAPRI_Z93214_1725x1038

 

 

DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPACH:

Odzież  Reebok One Series Training na jesień/zimę 2014 dostępna będzie w sklepach firmowych Reebok: Arkadia – Warszawa; CH Focus Park – Zielona Góra; Galeria Krakowska – Kraków; Galeria Kazimierz – Kraków; Galeria Słoneczna – Radom; Galeria Łódzka – Łódź; Port Łódź – Łódź,Pasaż Grunwaldzki – Wrocław, Echo –Kielce, Galeria Bałtycka – Gdańsk oraz  salonach sportowych sieci InterSport oraz w sklepach interenetowych.

Komentarze Facebook