Nowy Adidas ULTRABOOST 19 – pewność biegania dzięki tysiącom biegaczy!

0
buty do biegania adidas

Nad tym projektem pracowali nie tylko projektanci i inżynierowie, ale przede wszystkim praktycy – tysiące biegaczy z całego świata! Wynikiem wyjątkowej kooperacji jest nowoczesny i funkcjonalny, a przy tym najbardziej designerski model butów biegowych – ULTRABOOST 19 marki adidas.

Owoc współpracy tysięcy biegaczy!

Adidas przedstawia zupełnie nowe podejście do projektowania i wprowadza model buta biegowego – ULTRABOOST 19. Szukając udoskonaleń, marka sięgnęła do samego źródła, zapraszając do współpracy społeczność tysięcy biegaczy i fanów Ultraboost z całego świata. Tak powstała odświeżona sylwetka butów, która rewolucjonizuje bieganie, akcentując to, co w ULTRABOOST najważniejsze, a jednocześnie zapewniająca największy dotychczas zwrot energii.
Testy nowego modelu jeszcze nigdy nie były tak zaawansowane. Poddano analizie: dopasowanie, zużycie i wydajność, aż do osiągnięcia pożądanego wyniku.

SS19 UB TBWA AMSTERDAM OCT 24-28, 2018 GLOBAL

Technologia 3D w służbie komfortu

Przetestowano nową sylwetkę buta w rzeczywistych warunkach, wykorzystując szereg różnych technik analizy jakościowej i ilościowej.
Testując na nowe procesy produkcyjne, takie jak drukowanie 3D czy łączenie różnych przędz, stworzyliśmy całkowicie bezszwową, super-wydajną i wentylującą cholewkę. Ta rewolucyjna technologia została dopracowana tak, aby zapewnić elastyczność i wsparcie w kluczowych strefach stopy – mówi Phillip Schapitz, Director Communications w adidas Running.

Podrasowana wydajność biegania

W efekcie nowy model adidas został zrekonstruowany i przebudowany z 17 elementów na zintegrowane 4 komponenty, zwiększające ich wydajność:
1. TORSION SPRING: lekka konstrukcja współpracująca z podeszwą BOOOST, napędzająca biegacza do przodu i zapewniająca większą szybkość reakcji przy każdym kontakcie stopy z podłożem oraz płynny ruch od pięty do palców;
2. Zoptymalizowany BOOST: 20 % więcej BOOSTa w środkowej części po-deszwy, zapewniającej większy niż kiedykolwiek zwrot energii;
3. Primeknit 360: dzianinowa bezszwowa dzianina 3D ze zintegrowaną technologią splotu, reaguje na naturalny ruch stopy, dając wrażenie drugiej skóry, zapewniającej wydajność i poczucie komfortu.
4. Heel Frame: zapiętek 3D zapewnia idealne wsparcie, stabilizację i możliwość adaptacji pięty biegacza.

Przyczepność = pewność biegania z każdym krokiem

Oprócz czterech najważniejszych elementów, adidas ULTRABOOST 19 zawiera także nową podszewkę Stretchweb. Zoptymalizowana podeszwa zewnętrzna CONTINENTAL opracowana została w oparciu o opinie biegaczy testujących poprzednie wersje. Jej zwiększony obszar kontaktu z podłożem, zapewnia lepszą przyczepność w każdych warunkach.
Rethought, Recoded, Reboosted

Wszystkie zmiany, których wynikiem jest nowa sylwetka ULTRABOOST 19, można podsumować w trzech słowach. Rethought, Recoded, Reboosted to także hasło kampanii, które oznacza nowe podejście do designu, nową kulturę biegania oraz jeszcze większy zwrot energii i większą reaktywność niż kiedykolwiek wcześniej.

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here