Karkonosze TRAIL – czy to będzie najatrakcyjniejszy górski bieg w Polsce?

0

Są takie miejsca w Polsce gdzie człowiek czuje się wolny, nie musi udawać kogoś kim nie jest i działa według własnych wyborów. Jednym z takich miejsc są Karkonosze – absolutnie magiczna i unikalna kraina. Miejsce gdzie biegacz zapomina o zgiełku i cywilizacji zatapiając się w czystej, pięknej naturze… 

W tym przepięknym miejscu, w tym roku odbędzie się pierwsza edycja niezwykłego biegu – 23 września, start w Szklarskiej Porębie i trasa, której nie zapomnisz do końca życia! 48km ULTRA, półmaraton i 5km w terenie, który w opinii wielu jest jednym z najpiękniejszych nie tylko w Polsce, ale i w Europie! Suma przewyższeń na dystansie półmaratonu wynosi 1013m, a dla ultramaratonu… 2132m! 

http://karolnienartowicz.blog.pl/

Wspaniała przyroda, górskie widoki i rywalizacja, której nie zapomnisz! Dla najlepszych przewidziane są puchary i nagrody od partnerów, ale to nie wszystko – w ramach imprezy rozegrane zostaną też Mistrzostwa Polski – w jakiej kategorii? O tym za kilka dni! 

Informacje o zapisach pojawią się wkrótce, a tymczasem przedstawiamy Wam miejsce skąd możecie pobierać fotki za free. Nasz portal z przyjemnością obejmuje patronat medialny nad tą imprezą i mamy nadzieję, że już za kilka lat – będzie ona znana nie tylko w Polsce, ale też za granicą! Już teraz w opinii wielu osób będzie to najpiękniejszy, górski bieg w Polsce!  

Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat biegu, zachęcamy też do polubienia fanpage’a KARKONOSZE TRAIL gdzie będą wszystkie informacje co się aktualnie dzieje.  

Głównym patronem medialnym biegu jest nasz portal i możemy Was zapewnić – będzie się działo!

Komentarze Facebook