Obóz biegowy na “końcu świata” – to miejsce to prawdziwy raj!

0
bieganie zimą w górach

Chcesz zostawić za sobą cywilizację i w pięknie przyrody szlifować formę na zbliżający się sezon? Nic prostszego – wybierz się na obóz górski dla biegaczy w przepiękne i pełne znakomitych biegowych ścieżek Beskidy. Pobiegaj w miejscu gdzie czas się zatrzymał, gdzie nie ma tłumów turystów, a natura zachwyca swym pięknem o każdej porze roku. Trenuj pod okiem wybitnych trenerów i walcz o osiągnięcie swoich celów!Gdzie na obóz górski? Kubiesówka czyli prawdziwy raj dla biegaczy

Kubiesówka to prywatne schronisko położone na wysokości 868 m.n.p.m. koło wsi Glinka-Ujsoły w Beskidzie Żywieckim. Nie zaznasz tam udogodnień all inclusive, ale z pewnością porządnie potrenujesz i właściwie się zregenerujesz. Nie jest to miejsce przepełnione komercją, to raj dla turystów i biegaczy poszukujących spokoju, ciszy i przemierzania szlaków gdzie ciszę “zakłóca” tylko szum potoku i powiew wiatru.

Jak zaznaczają organizatorzy:

Po dotarciu na upragniony szczyt, próżno szukać pokojów z telewizorami. Można powiedzieć, że cywilizację zostawia się na dole i tam zostawia się również wszelkie problemy, które człowieka rozpraszają. Początkowo jako nastoletni lekkoatleci tego nie zauważyliśmy, jednak zaczęliśmy doceniać z każdym dniem. Jest naprawdę ciężko. Chcesz iść do sklepu? Droga wolna – zaserwujesz sobie 40-minutowy trening siły biegowej. Pragniesz rozrywki? Jakiś serial? Schodzisz na stołówkę i raczysz się gawędą niczym w średniowiecznej karczmie. Integrujesz się, poznajesz, odrywasz się od komórki i zaczynasz… żyć“.

schronisko w górach

 

Dla kogo jest obóz górski?

Obóz górski jest dla każdej aktywnej osoby, która chce poprawić swoją formę na wiosnę. Nie musisz być ścigaczem, wystarczy że wystarczająco mocno zależy Ci na poprawie wyników, aby przez kilka dni sumiennie trenować pod okiem trenerów.

A o Twoją formę na obozie zadbają:

Trener Maciej Żukiewicz: instruktor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, trener BiegamBoLubię, Ożarów Mazowiecki Biega, LKS Olymp Błonie, szkoleniowiec rekordzistki Polski i wielokrotnej mistrzyni Polski w biegach ultra Aleksandry Niwińskiej.

 

 

 

 

 

Trener Aleksandra Niwińska: mgr fizjoterapii, wybitna Polska ultramaratonka. Aktualna rekordzistka Polski w biegu 12 godzinnym (najlepszy wynik w 2016 roku na świecie) Ruda Śląska 2016; drużynowa brązowa medalistka Mistrzostw Świata i drużynowa srebrna medalistka Mistrzostw Europy w biegu 24 godzinnym Turyn 2015. 4-krotna Mistrzyni Polski w biegu 24 godzinnym (2010-2013 rok), Mistrzyni Polski w biegu na 100 km (2010 r)

 

 

Trener Patryk Aid –  były lekkoatleta klubu UKS Kusy Warszawa i Polonia Warszawa na dystansach średnich ( 800 i 1500 m.), podczas której uzyskiwał wyniki zaliczające się do ścisłej czołówki ogólnopolskich tabel kategoriach wiekowych. Ma także liczne sukcesy w biegach górskich. Największym z nich jest trzecie miejsce na dystansie 110 km w Ultra Rzeźniku rozgrywanym w ramach Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego. Wraz z Maciejem Żukiewiczem rozwija projekt treningowy Obozygórskie.pl, organizuje obozy oraz pracuje jako trener personalny.

 

Szczegóły dotyczące wyjazdu

Termin:

Turnus I – w dniach 20 lutego – 25 lutego

Turnus II – w dniach 26 lutego – 3 marca

Miejsce: Beskid Żywiecki schronisko KUBIESÓWKA, więcej na stronie obiektu: www.kubiesowka.pl 

Cena:

850 zł za turnus

1600 zł za dwa turnusy

 

Wyżywienie: Pełne, domowe z 3 posiłkami dziennie. Po wcześniejszym zgłoszeniu także wegetariańskie.

Organizatorem obozów jest firma Obozy Górskie sp. z.o.o. 

Dane kontaktowe:

Maciej – 510 186 108

E-mail – obozygorskie@gmail.com

Więcej na stronie organizatora: www.obozygorskie.pl/poczuj-magie-kubiesowki-cos-wiecej-niz-oboz-biegowy

obóz biegowy w górach

Komentarze Facebook