Odpłyń w biegu z Reebok FLOATRIDE na trasie POWERUN

0
Reebok Floatride but do biegania

Najbardziej zaawansowany model biegowy w historii marki Reebok powraca w nowej odsłonie. Elastyczne i wytrzymałe Reebok FLOATRIDE to rekomendowane buty biegu POWERUN, który ruszy ulicami Warszawy już 14 kwietnia.

Reebok FLOATRIDE

to rewolucyjne obuwie biegowe, które zapewnia optymalną amortyzację i sprężystość. Lekka podeszwa z innowacyjnej pianki FLOATRIDE pochłania wstrząsy i zapewnia poczucie komfortu niezależnie od pokonanych kilometrów. Jednoczęściowa, elastyczna cholewka dopasowuje się do kształtu stopy. To wszystko sprawia, że podczas biegu w Reebok FLOATRIDE można niemal… odpłynąć!

Podeszwa buta została wykonana z zaawansowanej technologicznie pianki FLOATRIDE. Ultralekki i wytrzymały materiał, o jednolitej strukturze komórkowej, zapewnia optymalną amortyzację w każdej fazie kroku i na każdym kilometrze. Dodatkowo miękka wkładka wewnątrz buta pochłania wstrząsy i stabilizuje stopę podczas biegu.

Reebok Floatride bieganie


Tegoroczną odsłonę butów Reebok FLOATRIDE cechuje nowy, unikalny wygląd. Nadruk na bezszwowej cholewce ULTRA KNIT został wykonany z użyciem specjalnej metody barwienia przędzy. Zastosowanie różnych odcieni oraz ilości barwnika na całej długości włókien pozwoliło stworzyć niepowtarzalny wzór dla każdej z par Reebok FLOATRIDE. W ten sposób powstały cztery opcje kolorystyczne: czarna i granatowa dla mężczyzn oraz czarna i fioletowa dla kobiet.

 

Bierzesz udział w biegu Reebok POWERUN by Runmageddon?
Podczas Reebok POWERUN by Runmageddon ważna jest szybkość, amortyzacja i elastyczność. Wszystkie te cechy łączy Reebok FLOATRIDE, rekomendowany but biegu.

Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają w pakietach startowych zniżkę w wysokości 100 zł na zakup Reebok FLOATRIDE do realizacji tylko w Sklepach Biegacza od 3 do 30 kwietnia 2018 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here