Oto prezent gwiazdkowy jaki otrzymała Sofia Ennaoui – robi wrażenie!

0

Sofia Ennnaoui – jedna z naszych najlepszych biegaczek średniodystansowych zapamięta te Święta na długo. Otrzymała bowiem prezent, którego nie otrzymuje się na co dzień.Sofia jako ambasadorka marki Volvo otrzymała kluczyki do nowiutkiego, wartego ponad 100 tys. złotych czerwonego Volvo V40. Jak podaje dealer (Auto Bruno Szczecin) taki samochód doskonale pasuje do energetycznej, sympatycznej i bardzo zdolnej biegaczki. Firma wspiera lekkoatletkę w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020.

Sofia pomimo młodego wieku jest już bardzo utytułowana zawodniczką – jest m.in halową brązową medalistką Mistrzostw Europy (2017), srebrną medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Europy (2015, 2017) oraz złotą medalistką Mistrzostw Europy w Biegach Przełajowych (2016). 22 latka jest jedną z wielkich nadziei polskiej lekkoatletyki, jest konsekwentna, szybka, a jej największym atutem jest piorunujący finisz, którym już wielokrotnie zadziwiała swoje konkurentki.

Dlatego też Sofii nie zazdrościmy, bo zazdrość to brzydka cecha, ale serdecznie gratulujemy i życzymy aby auto sprawiało się jak najlepiej i ułatwiało przygotowania do Tokio.

 

Komentarze Facebook