Pierwszy w Polsce górski Ośrodek, który zyskał naszą oficjalną rekomendację!

0

Nasza współpraca z Ośrodkiem Jasiek w Ochotnicy Dolnej nabiera rozpędu! Jakiś czas temu zachęcaliśmy Was by odwiedzić te wspaniałe strony i zatrzymać się w tym właśnie ośrodku aby odpocząć lub podszlifować biegową formę właśnie w Gorcach.

Dziś możemy to wszystko potwierdzić – Ośrodek Wypoczynkowy Jasiek zyskał naszą oficjalną rekomendację. Co to oznacza? Oznacza to, że miejsce jest w 100% sprzyjające biegaczom. Obiekt nadaje się zarówno do indywidualnych pobytów jak również do zorganizowanych obozów biegowych, szkoleń trenerskich czy zjazdów klubowych. Według naszej oceny (biorąc pod uwagę sam obiekt jak również jego otoczenie) możemy przyznać Jaśkowi 9/10 punktów. Jest to więc niemal w 100% idealne miejsce dla sportowców, a zwłaszcza biegaczy lub miłośników MTB.

ochotnica

A oto najważniejsze zalety obiektu,a na które każdy biegacz powinien zwrócić uwagę:

  • Komfortowe pokoje – pomimo, że miejsc noclegowych jest aż 60 – obiekt zachowuje klimatyczny, kameralny charakter.
  • Naturalna, góralska kuchnia, którą można dostosować do indywidualnych preferencji.
  • Znakomite położenie w bezpośrednim sąsiedztwie biegowych tras o różnym stopniu trudności.
  • Możliwość naturalnej i skutecznej regeneracji w potoku, który płynie obok oraz w nowoczesnej fińskiej saunie, która jest do dyspozycji gości.
  • Spora przestrzeń zielonej trawy obok Ośrodka gdzie można wykonywać ćwiczenia uzupełniające.
  • Dobry kontakt z właścicielem, który sam jest biegaczem i chętnie zasugeruje różne trasy do wyboru.
  • Na szlakach nie ma tłumów turystów więc można spokojnie trenować w ciszy i spokoju.
  • Nie jest to czterogwiazdkowa “lanserska” miejscówka w Zakopanem czy Szklarskiej gdzie amatorski biegacz na siłę udaje zawodowca. To obiekt dla tych, którzy kochają góry i chcą w nich solidnie potrenować nie płacąc za to krocie, ale mając naprawdę dobre warunki.
Rozległe hale, bacówki, zielone lasy i potoki - takie widoki czekają na Was na trasach, które wiodą spod Ośrodka Jasiek.
Rozległe hale, bacówki, zielone lasy i potoki – takie widoki czekają na Was na trasach, które wiodą spod Ośrodka Jasiek. Właściciel chętnie udzieli Wam wszelkich wskazówek gdzie najlepiej pobiec.

Fanpage Ośrodka – nie żałuj lajka:)

Wkrótce na terenie Ośrodka powstanie również specjalna biegowa mapa okolicy z naniesionymi trasami wraz z podanymi odległościami oraz poziomem trudności.

Warto dodać, że klienci Biegologii mogą liczyć na specjalne ceny jeśli w trakcie rezerwacji powołają się na nasz portal.

Takie znakomite miejsca, które są otwarte na sport trzeba promować dlatego już od sierpnia na wielu polskich biegach (w tym organizowanych również przez nas) znajdziecie w pakietach ulotki informacyjne o Ośrodku. Zapraszamy serdecznie do biegania w Ochotnicy!

jasiek1 jasiek2

JASIEK W OCHOTNICY – kliknij aby obejrzeć Ośrodek

 

Komentarze Facebook