POMIDOROWY SQUEEZY!

0

Czy żel energetyczny musi być słodki, sztuczny i nudny? Niekoniecznie! Poznajcie nowe oblicza pomidora w najbardziej sportowej postaci!

Pomidorowe żele energetyczne SQUEEZY, o lekko słonawym smaku wkraczają na polski rynek. Kuszą i nęcą unikalną, pikantną nutą, która stanowi pyszną alternatywę dla dobrze znanych, słodkich produktów energetycznych. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mogą już patrzeć na mocno słodkie, tradycyjne żele energetyczne.To właśnie za sprawą żeli SQUEEZY, pomidor w wielkim stylu powraca na talerze biegaczy i ma szansę podbić ich serca na dłużej.

A teraz konkrety, które znajdziecie w pomidorowym SQUEEZY:

  • dziesięciokrotnie wyższa zawartość sodu,
  • wysoka zawartość potasu, co pozwala zminimalizować ryzyko występowania skurczy,
  • węglowodany (izomaltulozy i maltodekstryny) dostarczające stałą i długotrwałą energię, dzięki czemu Twojemu organizmowi wystarczy jej na dłużej,
  • wolne od laktozy, glutenu oraz innych sztucznych cukrów, dzięki czemu nie będą podrażniać wrażliwych żołądków,
  • bezpieczne dla osób nietolerujących fruktozy,
  • łatwo przyswajalne, tylko naturalne składniki.

Ponadto, wybierając pomidorowy żel energetyczny SQUEEZY warto pamiętać również o wielkim bogactwie jakie niesie ze sobą ten czerwony mistrz. Sam pomidor zaliczany jest do grupy tzw. żywności funkcjonalnej, czyli takiej, która oprócz dostarczania podstawowych składników odżywczych, zapewnia organizmowi dodatkowe korzyści zdrowotne m.in. wpływa na poprawę metabolizmu, pomaga kontrolować poziom cukru we krwi i sprzyja rozszerzaniu naczyń krwionośnych. W skrócie: unikalny smak i same korzyści!

SQUEEZY-ENERGY_GEL_MinipackNaturalnie SQUEEZY to nie tylko żel pomidorowy. To przede wszystkim producent, który wiele lat temu, jako pierwszy na świecie stworzył energetyczne żele dla sportowców. W swojej ofercie posiada oprócz wspomnianego „pomidora”, tak unikalne produkty, jak żelki energetyczne z dużą zawartością węglowodanów złożonych,stanowiące idealną przekąskę przed i w trakcie długiego wysiłku.

SQUEEZY ma w swojej ofercie również coś dla amatorów tradycyjnych smaków. Szeroki wybór żeli z oraz bez kofeiny, które zapewnią Wam optymalne ilości energii nawet podczas najbardziej ekstremalnego wysiłku.

Już dziś znajdziecie pełną ofertę SQUEEZY w najlepszych sklepach biegowych i triathlonowych na terenie całego kraju.

Zapraszamy wszystkich sportowców po wyjątkowy zastrzyk energii i nie tylko. Znajdziecie nas na stoisku COMPRESSPORT podczas największych, wiosennych imprez biegowych w Polsce. Zaczynamy wraz Półmaratonem Warszawskim oraz Półmaratonem Poznańskim.

Przyjdź, wypróbuj i przekonaj się czym tak naprawdę jest SQUEEZY!

Po więcej informacji i pełną ofertę produktową zapraszamy na stronę dystrybutora: www.runcentre.pl

Komentarze Facebook