Przedstawiamy wyniki konkursu – 2 pakiety na Gdynia Półmaraton trafiają do…

0

Wczoraj zorganizowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były 2 pakiety na Gdynia Półmaraton 2017. W komentarzach na fb pisaliście różne powody dla, których to właśnie Wy powinniście pobiec w Gdyni. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, a wręcz zszokowani ilością różnych ciekawych argumentów.

Lepsza motywacja po wyjściu z kontuzji, początek Korony Półmaraton, zobaczenia po raz pierwszy polskiego morza czy chęć spróbowania jak smakują banany w Gdyni:) I tak zapewne jest zawsze – tysiące biegaczy i tysiące powodów, dla których warto biegać. Wy wczoraj pokazaliście, że macie pasję, ale też wiecie po co biegacie – tak trzymać.

W tym momencie żałujemy trochę, że nie jesteśmy Świętymi Mikołajami i nie możemy Was wszystkich obdarować pakietami, bo tak byłoby nam najbardziej miło. Po burzliwej naradzie wybraliśmy odpowiedź: Roberta Pańczyka, który chce w ten sposób zaciągnąć na bieg swoją narzeczoną, która się przed startem wzbrania – jak to napisał rękami i nogami:) Może być więc bardzo ciekawie, ale za ewentualne rękoczyny redakcja nie ponosi odpowiedzialności;)

Druga odpowiedź, którą nagrodzimy pakietem jest odpowiedź Sebastiana Nicponia, który nie dość, że ma na bieg bardzo daleko, to w dodatku na północy Polski biegał tylko raz w biegu bez atestu. To trochę przykre, bo na północy Polski biega się naprawdę świetnie – sami mieszkaliśmy swego czasu w Trójmieście więc wiemy o czym piszemy:) Damy mu więc szansę pobiegania sobie w tej odległej dla niego krainie:)

Duże wyróżnienie również dla Kamila Gwoździka, który chciałbym tam wystartować pomimo epilepsji. Kilka dni temu przeprowadzaliśmy z nim wywiad, który możecie przeczytać TUTAJ. Jego postać nas wzruszyła, bo walczy pięknie o swoje marzenia i dlatego dla Kamila również postaramy się załatwić pakiet, a jak się nie uda to sami mu go ufundujemy za odwagę!       

Całą trójkę zwycięzców prosimy o kontakt – najlepiej na priv na fb. 

Komentarze Facebook