PRZEJMIJ KONTROLĘ Z REEBOK ACTIVCHILL I NANO 7

0

Dawaj z siebie wszystko nawet w najtrudniejszych warunkach z nową kolekcją treningową od Reebok! W sklepach od 6 lutego!

Reebok prezentuje nową kolekcję odzieży treningowej z efektem chłodzącym ACTIVCHILL oraz udoskonalone buty NANO 7. Taki zestaw to gwarancja dobrze wykonanego treningu, jeszcze większa moc, a przy tym przyjemne uczucie komfortu. Przekonała się już o tym Joanna Jędrzejczyk, ambasadorka marki Reebok, która podczas bardzo intensywnych ćwiczeń daje z siebie wszystko. Dlatego też potrzebuje zestawu treningowego, który nie powstrzyma jej w działaniu, umożliwi walkę do końca, a w najtrudniejszych momentach pozwoli… przyspieszy

.

Poczuj chłód z ACTIVCHILL

Dzięki zastosowaniu technologii ACTIVCHILL, ubranie zyskuje na „oddychalności” i daje uczucie chłodu, które pozwala dawać z siebie jeszcze więcej w każdych warunkach. Technologia ACTIVCHILL to pentagonalne włókna zwiększające przepływ powietrza i dbające o optymalne chłodzenie. To także technologia Speedwick, która odprowadza pot z powierzchni skóry. Lekka konstrukcja odzieży zapewnia maksymalną swobodę ruchów.

  • Większa „oddychalność”nylonowa konstrukcja pokryta dwutlenkiem tytanu zapewnia przyjemne uczucie chłodu, a pentagonalne włókna zwiększają przepływ powietrza.

  • Odprowadzanie wilgoci – technologia Speedwick odprowadza pot z powierzchni skóry.

  • Niezakłócony komfort – lekka konstrukcja zapewnia maksymalną swobodę ruchów.

Liczy się każda nanosekunda z NANO

Buty Reebok Crossfit ® Nano 7 umożliwiają poprawę zwinności i zwrotności podczas treningu, a zastosowana w nich technologia NANOWEAVE sprawia, że są to jak dotąd najwygodniejsze, najbardziej wytrzymałe i najlepiej przepuszczające powietrze spośród wszystkich dotychczasowych edycji Nano. Zobacz kolekcję Reebok Crossfit Nano.

Udoskonalony nosek buta zapewnia jeszcze większą moc, lepsze dopasowanie i stabilność. Wzmocniony zapiętek gwarantuje pewne wyczucie podłoża oraz bezpieczeństwo każdego ruchu, a wkładka Ortholite daje poczucie amortyzacji podczas najcięższych treningów. Obok technologii NANOWEAVE, model cechują także:

  • Anatomiczne dopasowanie gwarantujące moc, stabilność i dynamikę ruchu.

  • Udoskonalona warstwa RopePro, która zapewnia trwałość buta oraz przyczepność i wytrzymałość podeszwy.

  • Amortyzacja i pochłanianie wstrząsów – umożliwiają większą płynność ruchów podczas treningu.

W tym roku Reebok daje możliwość przetestowania odzieży ACTIVCHILL oraz butów NANO 7 osobiście. I to na dwa sposoby!

Reebok Challenge

Każdy, kto przez kilka najbliższych weekendów odwiedzi sklepy Reeboka w centrach handlowych Arkadia w Warszawie, Zielone Arkady w Bydgoszczy, Posnania w Poznaniu oraz w Galerii Krakowskiej, będzie mógł sprawdzić na własnej skórze nowości marki. Na odwiedzających czekać będą trenerzy, którzy zachęcać będą do testowania kolekcji ACTIVCHILL oraz butów NANO 7 i wykonania trzech ćwiczeń Reebok Challenge Crossfit ® po 7 powtórzeń każde. Następnie trenerzy przedstawią funkcjonalności odzieży oraz obuwia, a po wykonaniu ćwiczeń każda osoba otrzyma opaskę Reebok.

Szczegółowy terminarz Reebok Challenge

  • Warszawa, Reebok Arkadia: 10-12.02.2017 oraz 17-19.02.2017

  • Bydgoszcz, Reebok Zielone Arkady: 10-12.02.2017 oraz 17-19.02.2017

  • Kraków, Reebok Galeria Krakowska: 10-12.02.2017 oraz 17-19.02.2017

  • Poznań, Reebok Posnania: 24-26.02.2017 oraz 03-05.03.2017

NANO 7 Tour 2017

Reebok umożliwia także testowanie nowych NANO 7 w typowym dla nich środowisku, czyli w CrossFit Boxach. Od 8 do 24 lutego w trzynastu punktach, w pięciu miastach Polski – w Warszawie, w Poznaniu, we Wrocławiu, w Katowicach i w Krakowie, będzie można osobiście sprawdzić moc nowych butów treningowych od Reeboka. Szczegółowy rozkład NANO 7 Tour: https://www.facebook.com/notes/reebok/nano-7-tour-lista-crossfit-box%C3%B3w/1451946041589516

Przejmij kontrolę nawet wtedy, gdy wydaje się, że wszystko jest już poza nią. Poczuj komfort w najtrudniejszych momentach, przyśpieszaj i walcz do końca. Bez ograniczeń!

Komentarze Facebook