PZU Gdynia Półmaraton – 1700 uczestników zapisanych w ciągu 24 godzin!

0

Od uruchomienia zapisów na PZU Gdynia Półmaraton minęło zaledwie 24 godziny, a na liście startowej jest już ponad 1700 uczestników. To jeden z najszybciej sprzedających się biegów w Polsce.

Spodziewaliśmy się dużego zainteresowania, ale przyznam, że biegacze pozytywnie nas zaskoczyli – mówi Piotr Netter z agencji Sport Evolution. – Pierwsze tysiąc osób mogło skorzystać z promocyjnej ceny. Jednak po przekroczeniu tego progu dynamika zapisów wcale nie zmalała i cały czas biegaczy przybywa – dodaje.

Organizatorzy przygotowali 8000 pakietów startowych. Dla pierwszych 1000 osób obowiązywała cena 50 zł. Standardowa wysokość opłaty startowej wynosi 70 zł. Każdy uczestnik w pakiecie oprócz upominków od sponsorów otrzyma plecak z logo PZU Gdynia Półmaratonu oraz pamiątkowy medal na mecie. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.pzugdyniapolmaraton.pl

PZU Gdynia Półmaraton odbędzie się 20 marca 2016 roku. Zawodnicy będą rywalizować na atestowanej przez PZLA trasie, prowadzącej głównymi ulicami Gdyni oraz Bulwarem Nadmorskim. Start odbędzie się z al. Jana Pawła II na wysokości ORP Błyskawica. Meta zlokalizowana zostanie na Skwerze Kościuszki, w okolicach Akwarium Gdyńskiego. Dokładna trasa zostanie zaprezentowana na początku grudnia.

Sponsorem tytularnym imprezy został PZU, który mocno angażuje się we wspieranie inicjatyw biegowych na terenie całego kraju. Celem działań ubezpieczyciela jest promocja zdrowia i aktywnego trybu życia wśród wszystkich Polaków.

Organizatorem PZU Gdynia Półmaratonu jest agencja marketingu sportowego Sport Evolution we współpracy z Gdyńskim Centrum Sportu.

PZU Półmaraton Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 18-20 marca 2016.
Więcej informacji i zapisy na www.pzugdyniapolmaraton.pl

Komentarze Facebook