PZU Gdynia Półmaraton – znamy szczegóły nowej imprezy w Trójmieście!

0
fot.trojmiasto.pl

Trójmiasto już w przyszłym roku będzie mogło się pochwalić kolejną imprezą biegową. Tym razem będzie to półmaraton, a konkretnie PZU Gdynia Półmaraton, który odbędzie się 20 marca 2016 roku.

Półmaraton ma być niezwykle innowacyjny i nowoczesny – będzie można m.in. zamówić pakiet do domu i skorzystać z atrakcyjnych cenowo noclegów. Zapisy będą uruchomione w drugiej połowie listopada.

Logo-PZU-Gdynia-Polmaraton

Mamy ambicje, aby był to najlepiej zorganizowany półmaraton w Polsce – zapowiada Piotr Netter. – Dużą uwagę poświęcimy obsłudze zawodników, aby skupili się tylko na biegu i pozytywnych wrażeniach. Pracujemy już nad trasą zmagań. Chcemy, żeby była atrakcyjna wizualnie i sprzyjała osiąganiu rewelacyjnych czasów – dodaje.

Trasa będzie posiadać atest PZLA i poprowadzi głównymi ulicami Gdyni, a także Bulwarem Nadmorskim. Start obędzie się z Al. Jana Pawła II na wysokości ORP Błyskawicy, a meta na Skwerze Kościuszki przy Akwarium Gdyńskim. Ma być widowiskowo, ciekawie i bardzo emocjonująco.

Limit miejsc wynosi aż 8000! Pierwsze 1000 osób, które się zarejestruje zapłaci 50zł. Potem opłata wzrośnie do 70zł. Organizatorzy zapewniają, że będą również bardzo ciekawe medale, o które warto powalczyć.

Dogodny termin, łagodny morski klimat  i ciekawa trasa mogą być magnesem dla wielu biegaczy i znakomitą alternatywą jako przetarcie przed sezonem!

Komentarze Facebook