POD GÓRĘ KSIĄŻKA

Biegologia.pl to nowoczesny portal dla osób aktywnych, a zwłaszcza dla tych którzy kochają biegać.

  • Powstaliśmy w 2014 roku i w krótkim czasie staliśmy się jednym z najpopularniejszych portali biegowych w Polsce.
  • Nasze treści to nie tylko sucha wiedza, ale też felietony okraszone humorem, biegowe ciekawostki, testy sprzętu, konkursy oraz mnóstwo motywacji i pozytywnej energii dla każdego.
  • Piszemy prosto z mostu, bez ściemy i sztucznej politycznej poprawności.
  • Jesteśmy jedynym tego typu serwisem w Polsce, który oferuje coś więcej niż tylko przekazywanie suchych, biegowych faktów. Pikanterii dodaje fakt, że potrafimy poruszyć tematy, które ukazują również ciemniejszą stronę biegania. Naszymi pomysłami i akcjami interesują się największe polskie media – takie jak TVN, Polskie Radio czy Radio Zet. Współpracujemy i testujemy sprzęt czołowych sportowych marek: Nike, Adidas, Reebok, Newline, Jabra czy Polar. Wspieramy wielu biegaczy oraz biegi charytatywne, pomagamy w promocji przeróżnych biegów I organizujemy konkursy dla naszych czytelników.

Dzisiaj wszyscy stoimy z szeroko otwartymi oczami, ponieważ od momentu powstania strony odwiedziło nas już ponad 1 000 000 osób!

Nie ukrywamy, że jesteśmy z tego dumni, ale nie spoczywamy na laurach – nieustannie rozwijamy się dla Was!

Naszych czytelników zachęcamy do truchtu po wszystkich zakamarkach Biegologia.pl, a potencjalnych klientów zapraszamy do kontaktu mailowego.

Poznaj nas!

REDAKTOR NACZELNY

Tomasz Peisert
Redaktor naczelny i właściciel portalu, biegacz – amator, trenujący od 19 lat. Gdy zaczynał biegać, nie miał o tym pojęcia, ale od razu porwał się na… maraton. Popełnił chyba wszystkie możliwe błędy początkujących biegaczy, ale zgłębiając wiedzę i trenując systematycznie w końcu złamał granicę 3 godzin w maratonie. Teraz zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi, tworząc rozmaite teksty/felietony, prowadząc biegowe akademie i warsztaty. Pisze to co myśli, często kontrowersyjnie, ale nigdy nie ukrywa faktów. Dzięki swojej dociekliwości doprowadził do wyjścia na jaw wielu mrocznych spraw z biegowego światka. Jego aktualne rekordy życiowe to: maraton 2:56:47, półmaraton 1:18:17, 10km 35:19.

REDAKTOR

Aleksandra Peisert
Bieganie trenuje od 12 roku życia. Za czasów juniorskich biegaczka średnio i długodystansowa (startująca pod panieńskim nazwiskiem Nowak), kilkukrotna medalistka Mistrzostw Polski, oraz uczestniczka ME i MŚ juniorów. Obecnie trenuje pod półmaratony i maratony. Zwyciężała w niezliczonej ilości biegów, uparta I zacięta - w bieganiu najbardziej lubi rywalizację. Jej aktualne rekordy życiowe to: maraton - 3:07:03, półmaraton - 1:21:50, 10km - 36:41.