Reebok ZPump Fusion – rewolucja w dziedzinie biegania!

0

Każdy bieg to nowe wyzwanie. To niezapomniany start, nieustannie zmieniające się warunki oraz wyjątkowe uczucie euforii po przełamaniu kolejnych barier. Aby osiągać jeszcze więcej satysfakcji, potrzebujesz innowacji, która za Tobą nadąży. Oto rewolucyjne rozwiązanie dla biegaczy. Poczuj pełną kontrolę w postaci idealnie dopasowanego obuwia. Poznaj Reebok ZPump Fusion.

Idealne buty do biegania powinny doskonale dopasowywać się do stopy sportowca. Tymczasem, mimo że nie ma dwóch takich samych stóp, obuwie biegowe tworzone jest zazwyczaj w taki sposób, aby pasowało do standardowej stopy. Inżynierowie marki Reebok postanowili wyjść naprzeciw potrzebom biegaczy i stworzyli but, który dopasowuje się do różnej budowy stóp, zapewniając wysoki komfort i stabilizację podczas biegu.

Poznaj Reebok ZPump Fusion – jedne z pierwszych butów w historii, które w pełni dopasowują się do stopy i stabilizują ją po to, abyś w trakcie biegu czuł się lekko i pewnie. ZPump Fusion łączy w sobie wiele unikalnych technologii, w którym natychmiast poczujesz różnicę i szybko się do niego przyzwyczaisz.

 

Z_Pump_Fusion_womens_citron-09 High Res Embargoed 10 FEBRUARY 2015

 

Obuwie ZPump Fusion prezentuje rewolucyjne podejście do technologii Pump. Większość butów biegowych tworzona jest na bazie swych poprzedników i nie dopasowuje się do unikalnej budowy stopy. ZPump Fusion, kiedy nie są nadmuchane, pozbawione są struktury, natomiast po napompowaniu dopasowują się do kształtu Twojej stopy – mówi Paul Litchfield, wynalazca technologii Pump oraz Dyrektor Działu Zaawansowanych Projektów Reebok.

Podczas, gdy większość tradycyjnych butów sportowych składa się z kilkudziesięciu komponentów, ZPump Fusion, promując funkcjonalny minimalizm, składa się z trzech kluczowych:

 

reebok-zpump-fusion-release-info-04-570x430

 

TECHNOLOGIA PUMP – rewolucyjna komora, którą wypełniamy powietrzem. Przy każdym kolejnym naciśnięciu specjalnego przycisku powietrze wypełnia puste miejsca wokół stopy, po to, aby buty były lepiej dopasowane do danej stopy i pomagały w jej stabilizacji.

FUSION SLEEVE – materiał wykorzystany w cholewce buta – Fusion Sleeve – łączy ze sobą kluczowe komponenty ZPump Fusion. Lekki, bezszwowy i rozciągliwy w czterech kierunkach stretch gwarantuje responsywność oraz dużo większą kontrolę i komfort podczas biegu.

PODESZWA ZRATED – podeszwa, w której budowie zastosowano podobną geometrię do tej stosowanej w oponach sportowych o najwyższej przyczepności. Podczas nagłych zmian kierunku buty zapewniają bezkompromisową szybkość i kontrolę nad hamowaniem.

 

reebok-zpump-fusion-02

 

ZPump Fusion dostosowuje się do kształtu Twojej stopy, dając Ci indywidualną stabilizację podczas biegu. Aby osiągnąć ten poziom asekuracji, możesz potrzebować np. trzech tłoczeń powietrza, ale może być tak, że będziesz potrzebować ośmiu – jest to w pełni dostosowane do każdej osoby – mówi Paul Lichtfield.

Buty ZPump Fusion dostępne będą w salonach Reebok w CH Arkadia, CH Silesia, Galerii Krakowskiej i Focus Mall w Zielonej Górze oraz w wybranych sklepach sieci GoSport.

 

UWAGA: prezentowany model jest typem obuwia minimalistycznego, dlatego też gdy jesteś początkującym biegaczem lub masz nadwagę zalecamy ostrożność przy jego wyborze i konsultację z doświadczonym biegaczem/sprzedawcą.

Komentarze Facebook