Ruszają bezpłatne treningi kolarskie do 5150 Warsaw Triathlon

0
Niedziela z triathlonem – pod takim hasłem będą się odbywały bezpłatne treningi kolarskie przygotowujące do 5150 Warsaw Triathlon. Pierwsze zajęcia już w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia. Gościem specjalnym będzie Cezary Zamana, wybitny kolarz, zwycięzca Tour de Pologne, a także… początkujący triathlonista.

Treningi przygotowujące do 5150 Warsaw Triathlon mają charakter otwarty i są bezpłatne. Może w nich wziąć udział każdy chętny.

tri3

Mamy wiosnę, więc czas wsiąść na rower – mówi Michał Drelich z agencji Sport Evolution, która jest organizatorem zawodów. – Do 5150 Warsaw Triathlon pozostało dwa i pół miesiąca. Wspólne treningi to szansa zapoznania się z fragmentami trasy czerwcowego triathlonu, poznania ciekawych ludzi i mobilizacja do treningu – dodaje.

Treningi będą się odbywały co 2 tygodnie począwszy od 10 kwietnia. Kolejne „Niedziele z triathlonem” zaplanowane są na 24 kwietnia, 8 i 22 maja oraz 5 czerwca. Zbiórka na Placu Teatralnym w Warszawie. Początek zawsze o godz. 9:00. Na każdym treningu uczestnicy pokonają ok. 70 kilometrów. Aby wziąć udział w treningu należy posiadać rower szosowy i kask.

Miejsce zbiórki jest nieprzypadkowe. To właśnie w tym miejscu znajdować się będzie meta 5150 Warsaw Triathlon. Uczestnicy treningu pojadą w kierunku miejsca startu, czyli WDW Rewita nad Zalewem Zegrzyńskim i ponownie na Plac Teatralny. Będzie więc można poczuć namiastkę rywalizacji, która rozegra się tu 12 czerwca – mówi Michał Drelich.

Pierwsza edycja 5150 Warsaw odbędzie się 12 czerwca 2016 roku.

Więcej informacji i zapisy na www.5150warsaw.com oraz www.facebook.com/5150warsaw.

Partnerem strategicznym 5150 Warsaw jest m.st. Warszawa.

Niedziela z triathlonem – treningi otwarte dla triathlonistów i kolarzy
Terminy: 10, 24 kwietnia, 8,22 maja oraz 5 czerwca 2016
Godzina: 9:00
Miejsce zbiórki: Plac Teatralny w Warszawie
Dystans: ok. 70 kilometrów
Uwaga! Obowiązkowe rowery szosowe oraz kaski
Komentarze Facebook