Ruszyły zapisy na AmberExpo Półmaraton Gdańsk

0

Już dziś, we wtorek 1 marca o godzinie 12:00 na oficjalnej stronie zawodów www.polmaratongdansk.pl uruchomione zostały zapisy na trzecią edycję AmberExpo Półmaraton Gdańsk, który odbędzie się 16 października 2016 r. Start i meta zlokalizowane będą w centrum wystawienniczym AmberExpo. Atestowana trasa o długości 21,0975 km przebiegająca przez główne arterie miasta będzie płaska, szybka i widowiskowa zarówno dla biegaczy, jak i dla kibiców.

Zawody z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem. W zeszłorocznej edycji półmaratonu zapisało się blisko 4000 zawodników, dlatego w tym roku organizatorzy, AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Gdańsku, LABOSPORT Polska oraz Miasto Gdańsk, zwiększyli limit do 5000 osób. Impreza skierowana jest do wszystkich, zarówno biegaczy amatorów, jak i wyczynowych zawodników, którzy na pokonanie trasy będą mieli aż 3 godziny i 30 minut.

W tym roku w czasie AmberExpo Półmaraton Gdańsk organizatorzy jeszcze bardziej zadbają o komfort uczestników, mając do dyspozycji trzy hale wystawiennicze. Dzięki temu powiększona zostanie strefa regeneracyjna wraz z masażami. Nie zabraknie też atrakcji dla kibiców, którzy będą mogli odwiedzić towarzyszące imprezie expo oraz oglądać zmagania zawodników na trasie w czasie transmisji na żywo.

Zapisy na AmberExpo Półmaraton Gdańsk ruszyły dziś, we wtorek 1 marca o godzinie 12:00. Zapisać się na tę imprezę będzie można przez specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na oficjalnej stronie imprezy www.polmaratongdansk.pl Szczegółowe informacje na temat imprezy można znaleźć również na facebookowym profilu imprezy www.facebook.com/polmaratongdansk.

apg_logo_główne

 

Komentarze Facebook