Sennik bieganie, znaczenie, symbolika

0
sennik bieganie znaczenie symbolika

Bieganie to bardzo częsty motyw senny wielu osób – niekoniecznie biegaczy. Bieganie we śnie może mieć bardzo różne znaczenia w zależności od tego co dokładnie Ci się śni. W tym tekście dowiesz się czy Twoje senne bieganie powinno u Ciebie wzbudzić niepokój czy wręcz przeciwnie. Oto lista najpopularniejszych snów dotyczących biegania.

Bieganie, uciekanie przed kimś – sennik

Jeśli śnisz o tym, że ktoś Cię goni oznacza to, że próbujesz w życiu uciec przed natłokiem problemów. Twoje życie jest pełne niepewności oraz niedomówień, a Ty zamiast iść pod prąd i stawić im czoła próbujesz się przed nimi schować, uciec. Taki sen powinien być dla Ciebie impulsem do zastanowienia się nad odważnymi zmianami w Twoim życiu.

Bieganie za kimś, gonienie kogoś – sennik

Jeśli śnisz o tym, że kogoś gonisz to najprawdopodobniej od dłuższego czasu próbujesz osiągnąć coś co jest póki co poza Twoim zasięgiem. Symbolika takiego snu wiąże się z ukrytymi pragnieniami, które skrywasz w sobie i które Cię w dużym stopniu przytłaczają.

Bieganie w zawodach – sennik

Jeśli Twój sen dotyczy biegania w zawodach – jest to wyrazem Twojego dużego potencjału i dużych ambicji. Czujesz pewność siebie i podświadomie myślisz o pokonaniu konkurencji na różnych płaszczyznach – zawodowych, edukacyjnych, ale także sportowych jeśli w realnym życiu startujesz w zawodach.

Bieganie bez celu – sennik

Bieganie bez celu nie jest niestety zbyt pozytywnym motywem sennym. Jest to wyraz życiowego zagubienia oraz braku wyraźnych perspektyw na poprawę obecnej sytuacji życiowej. Bieganie bez celu we śnie posiada również symbolikę sercowych rozterek, frustracji i niezdecydowania. Sen ten często pojawia się u osób, których uczucia są nie do końca sprecyzowane.

Bieganie nago – sennik

Bieganie bez ubrania ma dwojaką symbolikę. Pierwsza z nich wyraża pragnienie wolności, wyzbycia się wszystkiego co Cię w życiu ogranicza. Druga ma podtekst stricte erotyczny i zwiastuje skrywaną głęboko chęć zdrady obecnego partnera życiowego.

Bieganie po wodzie – sennik

Jeśli w Twoim śnie biegasz po kałużach, rozlanej wodzie czy wręcz płytkiej rzece oznacza to, że radzisz sobie w życiu coraz lepiej i pokonujesz przeszkody, które w symbolice sennej jawią się jako żywioły. Analogiczna interpretacja dotyczy również płomieni, biegania w dużym błocie czy pod wiatr.

Widzisz biegających ludzi – sennik

Widok biegających ludzi jest zwiastunem pojawiających się problemów życiowych oraz nieporozumień. Jest to sen, który generalnie wzbudza niepokój i powinien być traktowany jako ostrzeżenie.

 

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here