Silversil Stat – pierwszy taki produkt w Polsce, specjalnie dla biegaczy!

0
Silver Stat preparat antyzapachowy bieganie sport

Wielu biegaczy zadaje sobie pytanie jak dbać o odzież biegową. Co robić aby podczas prania nasze koszulki techniczne czy lycry nie zostały zniszczone, a do tego zachowały świeży zapach? Prezentujemy Wam bardzo ciekawy produkt, który na pewno powinien zainteresować wszystkich aktywnie uprawiających sport.

Silversil Stat – naturalny i ekologiczny preparat, który zapobiega powstawaniu i usuwa przykre zapachy ze sportowych ubrań czy butów. Od razu informujemy, że nie jest to coś w stylu dezodorantu, który tylko maskuje zapachy. Tutaj mamy do czynienia ze sprayem, który jest kompilacją tylko trzech składników: wody oczyszczonej, cytrynianu srebra oraz cytrynianu miedzi. Taki skład gwarantuje przede wszystkim usuwanie przyczyny powstawania nieprzyjemnych zapachów poprzez aktywną pracę organicznych nanocząstek srebra.

Dodatkowo używanie sprayu pomaga w zachowaniu większej trwałości oraz wytrzymałości tkanin – innymi słowy, nasza odzież biegowa będzie nam dłużej służyć więc jest to inwestycja, która na prawdę się opłaca.

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy – preparat jest naturalny, pozbawiony chemicznych dodatków i nie wytwarza oparów, a stosuje się go w bardzo prosty sposób – nanosząc bezpośrednio na odzież/sprzęt lub dodając do prania (szczegóły dotyczące stosowania znajdują się na opakowaniu).

bottle_sport_001

Silversil Stat jest odpowiedni do wszystkich rodzajów tkanin i można go stosować bez obaw o własne zdrowie. Mieliśmy okazję przetestować ten produkt jako pierwszy portal biegowy w Polsce i nasze opinie są jak najbardziej pozytywne dlatego też polecamy.

Opakowanie zawiera 500ml płynu i kosztuje około 50zł.

Można go zakupić na stronie:  www.silversil.pl

 

 

Komentarze Facebook