Ślimakton 2020 – dlaczego warto w nim pobiec i dlaczego jest najtańszy w Polsce?

0
Wirtualny Półmaraton, bieg wirtualny Biegologia

Ślimakton to bieg o niezwykłej formule. Polega on na pokonaniu jednego z czterech dystansów – 5km, 10km, półmaratonu lub maratonu. Daje on szansę każdemu na ukończenie wymarzonego dystansu bez spinania się na wynik, bez martwienia się o limity i bez stresu o porażkę. Chcemy poprzez ten bieg udowodnić, że wprowadzanie jakichkolwiek limitów w biegach realnych jest konieczne tak naprawdę tylko ze względów organizacyjnych. My idziemy o krok dalej i robimy cały Wirtualny Festiwal Biegowy gdzie limity dają szansę nawet najwolniejszym biegaczom i biegaczkom.

Ile masz czasu na pokonanie biegu?

Wszystko oczywiście zależy od dystansu. Na pokonanie maratonu dajemy Ci aż 24 godziny, na półmaraton 12 godzin, na 10km – 6 godzin i na 5km – 2 godziny. Jak zatem widzisz nie musisz nawet biec by ukończyć poszczególne dystanse i taką właśnie dowolność dajemy – można biec, można truchtać, można maszerować, można iść z kijami, ważne żeby na własnych nogach. Zasada jest prosta – swój limit czasu możesz wykorzystać jak tylko chcesz czyli gdy np. biegniesz w maratonie – możesz jednego dnia pobiec 21km i drugiego 21km, możesz to rozłożyć na 4 biegi albo przebiec na raz. Tak więc nie musisz biec non stop, możesz sobie zrobić przerwę na obiad czy nawet iść do domu i pospać. Wybór należy do Ciebie. My potrzebujemy tylko potwierdzenia, że dany dystans wykonałeś w regulaminowym limicie czasu.

Ile biegów możesz zaliczyć?

Ile tylko chcesz. Są śmiałkowie, którzy już teraz zapisali się na wszystkie 4 dystanse aby zdobyć komplet wszystkich czterech ślimakowych medali, a są chętni na

Gdzie wysłać potwierdzenie biegu?

Jak zawsze w naszych imprezach, uczestnik przesyła screen swojego biegu lub zdjęcie zegarka na mail: biegi@biegologia.pl Kiedy spłyną do nas wszystkie wyniki, zacznie się najprzyjemniejsza część całej imprezy czyli wysyłka medali.

Oto jak wyglądają medale na poszczególne dystanse. No powiedzmy sobie szczerze – wyglądają świetnie, co jest zasługą naszego genialnego grafika Jacka.    

Biegi wirtualne na dystansie 5km, 10km, półmaratonu i maratonu

Terminy

Bieg można realizować w terminie od 28 marca 2020 do 11 kwietnia 2020. Jak tylko zweryfikujemy wszystkie rezultaty – rozpoczniemy wysyłkę medali. Dla nas zaczyna się wtedy ogrom pracy, ale pracy, którą uwielbiamy, bo wiemy ile radości wywołuje każdy uśmiech, który dociera do naszych uczestników.

Ile kosztują medale i dlaczego tak tanio? :)

Swoim uczestnikom zaproponowaliśmy bardzo fajne i korzystne rozwiązanie cenowe. Standardowo opłata za udział w naszych biegach wynosi 39zł i to już jest jedna z najniższych cen w Polsce, ale… każdy dodatkowy zakupiony medal na dowolny dystans to już tylko 29zł za sztukę (już z wysyłką) co jest najlepszą ceną spośród wszystkich biegów wirtualnych w naszym kraju! Tak dobre ceny są możliwe dzięki temu, iż jesteśmy prekursorami biegów wirtualnych w Polsce, współpracujemy z najlepszym producentem medali, którego znamy od lat i u którego składamy bardzo duże zamówienia. Dzięki temu nasi uczestnicy otrzymują zawsze duże, metalowe i kolorowe medale, które zdecydowanie wyróżniają się spośród innych medali biegów wirtualnych i za, które nie muszą płacić krocie.

Gdybyś chciał pobiec w realnym biegu na 5km, 10km, półmaraton i maraton musiałbyś zapłacić od 250 do nawet 400zł. W Ślimaktonie komplet wszystkich dystansów to tylko 126zł. Oczywiście – nie ma klimatu realnego biegu, ale piękne medale i motywacja gwarantowane. Jakby co – zapisy już trwają.

ŚLIMAKTON – ZAPISY (dla uczestników z Polski)

ŚLIMAKTON – ZAPISY (dla uczestników z Europy)

Po co w ogóle brać w tym udział?

Przede wszystkim po to aby się sprawdzić. Nie oszukujmy się – Ślimakton nie jest imprezą dla starych wyjadaczy, którzy czują ducha rywalizacji i walczą o każdą sekundę chociaż – mamy i takie osoby zapisane, którą chcą pobiec po prostu treningowo i żeby zdobyć jeden z naszych oryginalnych medali. To bieg skierowany do wszystkich, którzy lubią czerpać przyjemność z każdego pokonanego kilometra, nie spiesząc się i podziwiając otaczający nas świat. To również świetny motywator dla debiutantów, bo kto powiedział, że pierwszy półmaraton czy maraton trzeba koniecznie zaliczyć biegnąc wśród wielotysięcznego tłumu w wielkim mieście? Nie każdy czuje ten klimat, a większość naszych uczestników uwielbia samotne zmagania z samym sobą lub bieganie małymi grupkami.

Jakkolwiek by nie patrzeć, naszym zdaniem Ślimakton to strzał w dziesiątkę i dlatego już teraz myślimy o kolejnej edycji :)

 

 

 

 

 

Komentarze Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here