Słuchawki bezprzewodowe Monster iSport SuperSlim

0
Słuchawki Monster iSport SuperSlim - dla aktywnych fanów muzyki

Dla biegaczy słuchających muzyki na treningach, komfort użytkowania i trwałość słuchawek, z którymi biegają to kwestia priorytetowa.  Dlatego powoli odchodzą w niepamięć słuchawki tradycyjne, a zastępują je bardzo lekkie i wygodne słuchawki bezprzewodowe. Przykładem takich słuchawek są stworzone przez amerykańską markę produkująca najwyższej jakości sprzęt audio – Monster iSport SuperSlim. Takie właśnie słuchawki trafiły ostatnio do naszej redakcji dlatego przedstawiamy Wam ten produkt.

 

Komfort bezprzewodowych słuchawek wynika przede wszystkim z tego, że podczas biegu już nie musimy się martwić o poplątane kabelki. Słuchawki takie spełniają idealnie wymagania sportowców – są lekkie, nie krępują ruchów, są odporne na warunki atmosferyczne, pot, a do tego mają bardzo dobre brzmienie.

Bezprzewodowe słuchawki nie są jednak tak całkowcie bezprzewodowe – posiadają one kabelek łączacy obie słuchawki, który umieszcza się najlepiej z tyłu za głową. “Bezprzewodowe” oznacza w tym przypadku brak dodatkowych, dłuższych kabelków, ktore łącza słuchawki z urządzeniem muzycznym (smartfon, iPhone, mp3 itp.). To te kabelki bowiem są z reguły powodem największego dyskomfortu podczas biegu. W Monster iSport SuperSlim wystarczy włączyć bluetooth w swoim telefonie lub innym odtwarzaczu muzyki, włożyć słuchawki w uszy i w drogę!

 

 

monster superslim 3

 

W zestawie słuchawek znajdziemy kilka wielkości nakładek, dzięki, którym słuchawki idealnie wpasują się do ucha i pozostaną tam nawet przy bardzo ekstremalnych ćwiczeniach.

Nazwa “SuperSlim” sugeruje, że są to słuchawki niezwykle cienkie i rzeczywiście, po umieszczeniu w uszach, wystają tylko nieznacznie, co może być ułatwieniem zwłaszcza, gdy ktoś lubi jeździć z muzyką na rowerze. Pod kaskiem sprawdzą się znakomicie. Dla biegaczy ich największą zaletą będą – lekkość i odporność na warunki atmosferyczne, no i oczywiście wspomniany już brak plączacych się naokoło ciała kabli.

Można czyścić je pod bieżąca wodą, warto jednak sprawdzić czy zatrzask do micro USB jest zamknięty.

 

W zestawie oprócz słucgawek - kilka nakładek do uszu, etui, instrukcja obsługi i kabelek do ładowania.
W zestawie oprócz słuchawek – kilka nakładek do uszu, etui, instrukcja obsługi i kabelek do ładowania.

 

Działania sprzętu jest intuicyjne – przycisk miultifunkcyjny służy nam do włączenia i wyłączania słuchawek, oraz do podgłaśniania i ściszania dźwięku, przełączania kolejnych utworów oraz do odbierania połączeń przychodzących z telefonu. Dodatkowym atutem jest fukcja Multipoint, która pozwala na jednoczesne połączenie słuchawek przez Bluetooth z 2 telefonami przez co można odbierać połączenia z obu urządzeń.

Słuchawki wytrzymują nawet 5 godzin działania na baterii dlatego są świetnym rozwiązaniem nawet na dłuższe wybiegania i wycieczki biegowe. O niskim poziomie baterii powiadamia nas komunikat głosowy. Zasięg działania słuchawek to nawet 15 m, dlatego sprawdzą się też znakomicie podczas ćwiczeń na siłowni, bez konieczności przenoszenia ze sobą źródła muzyki.

Dostępne w wersji kolorystycznej z bardzo jaskrawą zielenią – to już sprawa gustu: dla niektórych taki mocno sportowy design będzie ich zaletą, dla osób wolących stonowane kolory będzie to minus.

Cena detaliczna słuchawek to 699 zł, a dostać je można pod poniższym linkiem:

http://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/MONSTER/SPORT/iSport_Wireless_SuperSlim?s1=1

monster slim

 

PLUSY:

  • Budowa słuchawek zapewnia komfort podczas ćwiczeń
  • Doskonały dźwięk z mocnym basem
  • Są odporne na pot i wodę
  • Zasięg działania bluetooth to nawet 15m

MINUSY

  • odważna kolorystyka, która nie każdemu będzie odpowiadać
Komentarze Facebook