Speed 600 IGNITE i IGNITE Ultimate – nowości na wiosnę od PUMY

0

W polskich sklepach PUMY i specjalistycznych sklepach sportowych od 1 marca każdy biegacz znajdzie swój but biegowy na nadchodzący sezon. Najnowszym dodatkiem w zestawieniu butów do technicznego biegania dla zaawansowanych biegaczy jest model Speed 600 IGNITE. Premierę teraz ma również najnowszy dodatek do rodziny IGNITE ciepło przyjętej w ubiegłym roku – but IGNITE Ultimate.

Speed 600 jest wyposażone w kombinację nowej technologii, zapewniającej amortyzację, wygodę i elastyczność

PUMA od zawsze zobowiązywała się do przesuwania granic innowacji produktów. Tym razem PUMA poszerza zakres butów przeznaczonych do technicznego biegania. Najnowszym dodatkiem w Serii Speed, jest model Speed 600 IGNITE. Uwzględniono przy jego tworzeniu różne style charakterystyczne dla wszystkich profesjonalnych biegaczy.

Speed 600 IGNITE jest zupełnie nowym butem do technicznego biegania przeznaczonym dla szybszych osiągów każdego dnia. Kombinacja nowych technologii napędza popycha biegacza przed konkurencje i zawiera optymalną amortyzację komfort i elastyczność.

Specjalnie zaprojektowane przedstopie PROPULSION ZONE w modelu Speed 600 popycha biegacza do przodu i generuje więcej szybkości do fazy lądowania na palcach. Środkowa część podeszwy wyposażona jest w innowacyjną piankę IGNITE FOAM, która oddaje energię włożoną w pokonywanie kolejnych kroków, gwarantując dłuższą amortyzację i reakcyjność na podłoże. Z kolei technologia EVERFIT+ blokuje stopę dla płynniejszego dopasowania i bezpieczniejszego biegu, bez ograniczania naturalnego ruchu stopy. Odblaskowe pokrycie buta ułożone jest strategicznie na cholewce, zapewniając widoczność nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

Running_Women_Speed600

Najbardziej energetyczny model butów do biegania wyposażony w nowoczesną piankę, gwarantującą jedyną w swoim rodzaju amortyzację i czucie podłoża

Po zaprezentowaniu rodziny butów do biegania IGNITE w 2015 roku, PUMA z dumą ogłasza najnowszy dodatek do kolekcji – PUMA IGNITE Ultimate.

Dzięki innowacyjnej piance IGNITE FOAM i wyjątkowej mieszance PU, IGNITE Ultimate zapewniają wygodę i energię na każdym treningu. Za sprawą podniesienia wysokości podeszwy i jodełkowego wzoru, IGNITE Ultimate zapewniają najwyższą amortyzację i elastyczność, aby pozwolić ci biegać dłużej i dalej.

Ułożenie podeszwy w najnowszych IGNITE Ultimate pozwala butom na kompresję objętości podczas kontaktu z podłożem, a następnie wzmacnia odbicie dla zwiększenia zwrotu energii. Pianka IGNITE zbudowana jest z trójwarstowej siatki przynosi pełny komfort i oddychanie stopie. Zastosowanie takiego materiału pomaga odwzorować naturalny krok biegowy, prowadząc ruch płynną linią od pięty do palców.

puma-ignite wkładkaNowe buty IGNITE Ultimate pomogą w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w RIO całej rzeszy lekkoatletów PUMY, w tym najszybszemu człowiekowi świata, Usainowi Boltowi.

– W PUMIE nigdy nie przestajemy wdrażać innowacji do wszystkich naszych produktów. Nie istnieje dla nas punkt docelowy – naszym celem jest nieskończone tworzenie najszybszych produktów na rynku. Przy nowych IGNITE Ultimate jesteśmy przekonani, że wznieśliśmy technologię IGNITE na jeszcze wyższy poziom i nie zamierzamy się na tym zatrzymać – komentuje Kohei Hagio, Starszy Dyrektor od Zarządzania Biegową i Treningową Linią Produktową.

Usain_Bolt_Running_Ignite-Ultimate

 

Komentarze Facebook