Środowe podbiegi z Biegologia.pl – dziś ze słodkim poczęstunkiem

0

Dziś o godzinie 19:00 na poznańskiej Malcie odbędzie się już 10 edycja środowych podbiegów z Biegologia.pl! Tradycyjnie już wykonamy wspólnie 10 dwustumetrowych powtórzeń pod górkę niedaleko Term – każdy według swoich możliwości i poziomu zaawansowania. Wspólna motywacja i wspaniałe towarzystwo – gwarantowane. 

Dodatkowo mamy dla Was słodką niespodziankę z okazji Biegu Czekoladowego, który mieliśmy przyjemność współorganizować 14 lutego na Cytadeli wraz z Centrum Medycznym Dynasplint i Wszystkoobieganiu.pl. Każdy uczestnik dzisiejszych podbiegów zostanie przez nas poczęstowany pyszną czekoladą. Takim akcentem chcemy pokazać, że bieganie i czekolada to naprawdę świetne połączenie – zwłaszcza po solidnym treningu siły biegowej!   

Czekamy na Was o godz. 19:00 pod Malta Yacht Club i zapraszamy również tych, którzy jeszcze się wahają czy dadzą radę – wśród naszych uczestników są zarówno osoby biegające 3:30/km jak i takie, które tuptają nawet grubo powyżej 6min/km. Każdy więc może śmiało do nas dołączyć. Do zobaczenia!

Komentarze Facebook