Świetny sezon Oli Peisert – 5 razy podium z żelami MuleBar!

0

Nasza redakcyjna koleżanka – Ola Peisert idzie w tym sezonie jak burza! Praktycznie w każdym biegu staje na podium – jest dynamiczna, szybka i niezwykle skuteczna. Biega mądrze – wie kiedy przyspieszyć, a kiedy odpuścić. Przedstawiamy więc jej sukcesy z pierwszych miesięcy 2015 roku!  

Najpierw w lutym wygrała cały cykl biegów ENEA Tri Tour Winter Run w Poznaniu (3 zwycięstwa w biegach i zwycięstwo w klasyfikacji końcowej). Biegi odbywały się na dystansie 12km.

W marcu Ola zajęła 1 miejsce w Półmaratonie Jastrowskim – bez trudu pokonując rywalki na pięknej crossowej trasie.

Kolejny sukces – Półmaraton Poznań i wspaniały sukces – 2 miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet (1:23:40). 

W tegorocznej, polskiej edycji Wings for Life – Ola zajęła również 2 miejsce z kobiet, pokonując ponad 40km w wysokiej temperaturze i na niezbyt łatwej trasie. Długie biegi nie są specjalnością Ola, ale pomimo tego – dała sobie radę znakomicie!

Piątym sukcesem naszej mistrzyni było 3 miejsce w klasyfikacji kobiet w XXI Biegu im. Alojzego Graja w Łobżenicy (10km), gdzie Ola ustąpiła tylko dwóm Ukrainkom – uzyskując na niełatwej trasie z podbiegami wynik 39:01.

 

Ola to nie tylko bardzo utytułowana zawodniczka, ale też świetna koleżanka i bardzo dobra trenerka. Swoje doświadczenie często wykorzystuje by pomagać innym.
Ola to nie tylko bardzo utytułowana zawodniczka, ale też świetna koleżanka i bardzo dobra trenerka. Swoje doświadczenie często wykorzystuje by pomagać innym.

Skąd to pasmo sukcesów? Nie będziemy ukrywać, że podstawą stanowią tutaj mocne i dobrze poukładane treningi. Ola choć sama zajmuje się trenowaniem innych kobiet, potrafi również być świetną trenerką sama dla siebie. Różnorakie środki treningowe, spora ilość wybieganych kilometrów oraz mądrze ustalona strategia startowa powodują, że Ola prawie każdy bieg kończy na podium.

Trening na wysokich obrotach wymaga jednak dobrze zbilansowanej diety oraz stosowania suplementów diety, odżywek i żeli energetycznych wysokiej jakości. Pierwszoplanową rolę odgrywają tutaj żele firmy MuleBar, z których nasza redaktorka korzysta podczas najważniejszych treningów oraz startów. Cafe Cortado (100mg kofeiny) czy Lemon Zinger (50mg kofeiny) – pomagają trenować jeszcze wydajniej, a podczas złej pogody i niskiego ciśnienia – stanowią nieocenioną pomoc.

 

Byłoby sporym kłamstwem gdybyśmy napisali, że to właśnie żele MuleBar są tajemnicą sukcesów Oli. Pragniemy jednak przekonać Was, że poważny i jasno ukierunkowany trening potrzebuje czasami solidnego wsparcia. Wtedy z pomocą przychodzi MuleBar, który nasza biegaczka przyjmuje bez obawy o swoje zdrowie, bo jak już wielokrotnie wspominaliśmy – produkty tej firmy są pozbawione sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Do tego są niezwykle smaczne i co najważniejsze – nie powodują rewolucji żołądkowych.

 

Ola często daje z siebie wszystko na zawodach, a czasami wygrywa z zaskakującą łatwością. Żele MuleBar bardzo jej w tym pomagają.
Ola często daje z siebie wszystko na zawodach, a czasami wygrywa z zaskakującą łatwością. Żele MuleBar bardzo jej w tym pomagają.

 

Ten tekst możecie potraktować zarówno w kategorii kryptoreklamy jak i pochwały naszej zawodniczki. Nie ukrywamy tego, bo jesteśmy z Oli dumni i cieszymy się również, że stałym partnerem naszego portalu jest MuleBar, który możemy polecać naszym czytelnikom bez poczucia winy, że polecamy bubel.

A skoro Ola jest najlepszym dowodem na to, że te żele są skuteczne – może warto abyś spróbował ich również Ty?

 

Żele MuleBar pomagają Oli podczas treningów i zawodów. O ich skuteczności można by pisać wiele, ale... najważniejsze są dowody.
Żele MuleBar pomagają Oli podczas treningów i zawodów. O ich skuteczności można by pisać wiele, ale tutaj żadne słowa nie wystarczą – sukcesy naszej koleżanki mówią same za siebie. Warto spróbować!

 

 

 

 

Komentarze Facebook