KONKURS – ułóż wiersz i wygraj buty New Balance 880

0

Drodzy biegający patrioci i patriotki – mamy dla Was wyjątkowy poetycko-biegowo-patriotyczny konkurs. Zasady są banalne choć wymagana jest odrobina kreatywności :)

Chodzi o ułożenie krótkiego wierszyka zawierającego w sobie 3 słowa:

  • BIEGANIE,
  • PATRIOTA (lub patriotka),
  • POLACY

 

Regulamin:

Konkurs trwa od dziś do końca Narodowego Święta Niepodległości czyli do godz. 23:59, 11.11.2014

Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu wpisać swój wiersz.

Zwycięzcę konkursu wybierze komisja złożona z członków redakcji Biegologia.pl

Nagrodą główną są buty biegowe New Balance 880.

Dodatkowo osoba, której wiersz otrzyma najwięcej lajków, dostanie od nas nagrodę niespodziankę.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 12 listopada o godz. 12 na stronie głównej Biegologia.pl oraz na naszym fanpage na FB. Zwycięzcy są zobowiązany do zgłoszenia się do naszej redakcji mailowo w celu podania danych kontaktowych do wysyłki nagród.

Kontakt: redakcja@tomaszpeiser.nazwa.pl 

Powodzenia i miłej zabawy!

 

WYNIKI KONKURSU!

Znamy już zwycięzców naszego poetycko-biegowego konkursu patriotycznego. Narobiliście nam sporo roboty, bo pod konkursem pojawiło się aż 130 wierszy, ale wielkie dzięki za zaangażowanie i naprawdę super twórczość z Waszej strony :)

Po redakcyjnej naradzie uznaliśmy, że nagrodzimy nie 2, ale 3 wiersze, ponieważ poziom był naprawdę wysoki. Zwyciężczynią naszego konkursu zostaje Joanna Górska za bardzo składny i dopracowany językowo wiersz. Drugą nagrodę (publiczności) otrzymuje Mateusz Bednarz, którego wiersz otrzymał 178 lajków. Nagrodę specjalną za duże zaangażowanie i imponujący wiersz otrzymuje Dariusz Michalski za wiersz pod tytułem Biegomotywa. Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt na maila redakcja@tomaszpeiser.nazwa.pl

Kolejne konkursy już wkrótce – bądźcie z nami :)

Komentarze Facebook