Walt Disney i New Balance – magia każdego kilometra!

0
runDisney

Odbywający się na początku stycznia biegowy festiwal Walt Disney World Marathon Weekend to najbardziej magiczne biegi na całym świecie, zakończone oczywiście magicznym maratonem, który ze względu na swoją wyjątkowość rokrocznie jest celem wielu biegaczy na świecie.

Biegacze z całego świata przyjeżdżają rozkoszować się w biegu atmosferą tego niesamowitego miejsca jakim jest Disneyland,  trasa bowiem przebiega przez wszystkie 4 parki tematyczne Disneylandu, a na trasie biegu oprócz kibiców mijamy wiele Disney’owskich postaci.

Każdy kilometr w takim miejscu jest magiczny! Do wyboru mamy biegi od 5 km do maratonu.

 

Firma New Balance, która współtworzy z Walt Disney serię butów runDisney, na tegoroczny bieg zaprezentowała biegaczom nową limitowaną edycję butów – Retro Mickey 990v3 i Retro Minnie 990v3.

 

new balance

 

Buty te są stworzone z wysokiej jakości materiałów, wzory natomiast są zainspirowane na postaciach z filmu animowanego z 1928 roku „Parowiec Willie”, aby uczcić klasyczne dziedzictwo Disney’a i New Balance.

 

W serii runDisney firma New Balance zaprezentowała już m.in. buty biegowe (na zdjęciu poniżej)

860v4 Czarodziej Mickey (czerwono-niebieskie)

860v4 Różowa Minnie (różowe z kropkowaną podeszwą)

860v4 Goofy (pomarańczowo-niebieskie)

860v4 Kopciuszek (błękitne).

 

runDisney

 

New Balance po raz kolejny udowadnia, że jest firmą tworzącą buty, które są nie tylko bardzo wysokiej jakości, ale przede wszystkim są tworzone z pomysłem, pasją i charakterem. A gdy do tego wszystkiego dochodzi bajkowy klimat Disneylandu – to mamy już namiastkę biegowego raju. Jeśli więc nie macie jeszcze biegowych planów na przyszły rok, może warto pomyśleć o Walt Disney World Marathon Weekend i przeżyć coś naprawdę wyjątkowego?

Na edycję 2016 zapisy rozpoczynają się już 28.04.2015! Więcej informacji: www.rundisney.com

Komentarze Facebook