Warsztaty Biegowe dla kobiet w Poznaniu – II edycja + galeria zdjęć

0

23 lipca odbyła się druga odsłona Wakacyjnych Warsztatów Biegowych dla Kobiet. Podobnie jak w pierwszej edycji – to był świetnie spędzony czas. Całe warsztaty podzielone były na część teoretyczną oraz część praktyczną.

W części teoretycznej mówiliśmy o treningu przygotowawczym do dystansów: 10km, półmaratonu oraz maratonu. Poruszaliśmy tematykę właściwego odżywiania, planowania posiłków, motywacji oraz kwestii osobowości naszych uczestniczek, o której bardzo ciekawie opowiedziała Marzena (Kobietawbiegu.pl)

Po części wykładów wybraliśmy się na wspólny trening, który dostarczył niemało emocji, bo część z nas się pogubiła, ale było świetnie – całość zakończyliśmy ćwiczeniami na polanie, które prowadziła nasza trenerka –  Ola Peisert.

Na treningu biegowym postaraliśmy się przebiec trasę Biegu Kobiet na 5km, który organizujemy na poznańskiej Cytadeli już 25 października (ZAPISY: www.kobietawbiegu.pl/wyzwanie/bieg-kobiet-wroclaw-gdynia-i-poznan).

Oto link do trasy na Endomondo: www.endomondo.com/routes/551771216

Na warsztatach nie brakowało pytań, które nurtowały nasze uczestniczki i jedno możemy przyznać – każda z Pań była pełna energii, optymizmu i zapału do wiedzy oraz biegania.

Za uzupełnienie pakietu startowego dla kobiet dziękujemy naszym partnerom – Magazynowi “BusinessWOMAN&Life” oraz firmie POLLENA producentowi hipoalergicznej marki Biały Jeleń!

Na kolejną edycję zapraszamy już niebawem!

 

Poniżej przedstawiamy galerię z tego niezwykle pozytywnego eventu:

 

Komentarze Facebook