Warsztaty biegowe dla kobiet we Wrocławiu – relacja i galeria zdjęć

0

W upalny wtorek (4 sierpnia) spotkaliśmy się już kolejny raz na warsztatach biegowych dla kobiet – tym razem po raz pierwszy w stolicy Dolnego Śląska, na Pergoli przy wrocławskiej fontannie. 

Panie wzięły udział w części teoretycznej oraz praktycznej, na której wspólnie pobiegałyśmy i poćwiczyłyśmy. Jak zwykle był czas na zadawanie pytań i rozwiązywanie problemów.  W pakiecie startowym biegaczki otrzymały praktyczną i kobiecą torbę sygnowaną logiem “Kobieta w biegu”, magazyn BusinessWoman&Life oraz zestaw kosmetyków od firmy Pollena. Poza tym był konkurs, w którym do wygrania była regeneracyjna sól od SALCO.

W warsztatach brały udział Panie o różnym doświadczeniu biegowym, zarówno te które swoją biegową przygodę dopiero rozpoczynają, jak też i takie które mają na swoim koncie już wiele biegów, w tym także maratonów. Wspólne spotkanie pozwoliło więc poznać wiele pozytywnych kobiet z tą samą, piękną biegową pasją. W trakcie zajęć Panie mogły skorzystać z kontroli techniki biegowej i z pewnością wyniosły z Pergoli masę pozytywnych emocji.

Panie na treningu przemierzyły trasę Biegu Kobiet, który odbędzie się 20 września na dystansie 5km.

Poniżej przedstawiamy małą galerię zdjęć z tego wydarzenia.

A w najbliższym czasie zapraszamy Panie na warsztaty biegowe do Bydgoszczy (7 sierpnia na 18:00, Strefa) i Gdańska (8 sierpnia na 11:00, Gruba Ryba).

 

Komentarze Facebook