Wytypuj czas Szosta na ME i wygraj buty New Balance 890v4!!!

0

Są Mistrzostwa Europy… jest i konkurs dla Was! Tym razem bohaterem naszego konkursu będzie ten, na którego większość biegaczy liczy w Zurychu najbardziej – Henryk Szost – nasz najlepszy maratończyk, który zmierzy się z królewskim dystansem już w niedzielę 17 sierpnia. Jego zadanie to – zostać mistrzem Europy, a Wasze – oszacować czas jaki uzyska na mecie. Swoje strzały wpisujcie w  odpowiedziach poniżej. Macie czas do soboty do północy.

Zwycięzcę ogłosimy w niedzielę 17.08 w godzinach popołudniowych, a zostanie nim ta osoba, która najtrafniej oszacuje wynik Heńka:) Wynik podajemy z dokładnością do 1 sekundy. 

 

Powodzenia wszystkim:) / fot.interia.pl
Powodzenia wszystkim:) /
fot.interia.pl

 

Jeśli kilka osób poda ten sam wynik, który okaże się zwycięski, wówczas robimy dogrywkę z dodatkowym typowaniem konkursowym. Jakim? To wyjdzie w praniu:)

W przypadku gdyby (odpukać) Szost w skutek jakiś problemów musiał zejść z trasy albo w ogóle by nie wystartował – wówczas szybko robimy kolejny konkurs z innym pytaniem.

Zwycięzca lub zwyciężczyni otrzyma od nas bardzo ciekawe pod względem designu, dynamiczne, szybkie i pełne innowacyjncyh systemów buty New Balance 890v4!!! 

Czas start – głosujemy:)

Komentarze Facebook