Zielonka Challenge – półmaraton, maraton i ultra już 18 czerwca

0
Zielonka Challenge 2016

18 czerwca Puszczę Zielonkę opanują biegacze. Każdy kto uwielbia bieganie w naturze powinien zwrócić uwagę na ten bieg – Zielonka Challenge to zawody, w których mamy do wyboru trzy trasy: półmaraton, maraton oraz coś dla miłośników ultra – 75km! Będzie to impreza, na którą zapraszamy Was w imieniu organizatorów, jako że sami jesteśmy zdania, iż nie ma nic lepszego niż bieganie na łonie natury!  

Trasy poszczególnych biegów będą przebiegać następująco:

21km: Z Owińsk przez Dziewiczą Górę do Ludwikowa. W Ludwikowie rozejście tras na dystans półmaratonu w stronę mety przez Pławno, Kamińsko, Potasze do mety w Owińskach.

42km: Z Owińsk przez Dziewiczą Górę do Ludwikowa. Następnie przez Tuczno południową stroną wokół jezior Stęszewskiego i Wronczyńskiego Dużego do Wronczyna, dalej północną stroną w/w jezior w kierunku Czernic, Zielonki. W Zielonce rozejście tras na dystansie maratonu w stronę mety przez Pławno i wspólny powrót przez Kamińsko, Potasze do Owińsk (meta).

75km: Z Owińsk przez Dziewiczą Górę, Ludwikowo, do Tuczna następnie południową stroną wokół jezior Stęszewskiego i Wronczyńskiego Dużego do Wronczyna, dalej północną stroną w/w jezior w kierunku Czernic, Zielonki, przez Dąbrówkę Kościelną, Dzwonowo, Niedźwiedziny, Sławicę, Łopuchówko, Głęboczek, Zielonkę, Huciska, Boduszewo, Murowaną Goślinę, Rakownię, Kamińsko, Potasze i wspólny powrót do mety w Owińskach.

Puszcza Zielonka to duży i bardzo atrakcyjny kompleks leśny. Warto go poznać na biegowo już 18 czerwca!
Puszcza Zielonka to duży i bardzo atrakcyjny kompleks leśny. Warto go poznać na biegowo już 18 czerwca!

Biegacze na wszystkie 3 dystanse wyruszą jednocześnie i dopiero po pewnym czasie ich drogi się rozejdą.

Limity uczestników nie są duże i nie ma się czemu dziwić – w końcu trasa wiedzie na terenie Parku Krajobrazowego, gdzie znajduje się mnóstwo unikalnej flory oraz fauny.

  • w półmaratonie 400 osób
  • w maratonie 300 osób
  • w biegu ultra 200 osób i może ulec niewielkim zmianom.

Więcej informacji oraz panel do zapisów znajdziecie na www.zielonkachallenge.pl

Zapisać możecie się również klikając w obrazek poniżej:

Zielonka Challenge zapisy

 

 

Komentarze Facebook