Nie przerywaj biegania zimą – to najważniejsza pora roku dla biegacza!

0
winter
Złe warunki do biegania? Wszystko zależy od Twojego nastawienia…

 

 

Zakupy bez poczucia winy

Przecież jest zima, a w mojej biegowej garderobie nic nie jest tak ciepłe jak być powinno. Dlaczego mam więc się tłumaczyć, że kupiłam sobie tą super dopasowaną, ocieploną kurtkę w tak modnym w tym sezonie kolorze ;)

 

Inna rywalizacja na zawodach

Choć w sezonie zimowym zazwyczaj nie startujemy, warto ustalić sobie jakiś start w styczniu lub w lutym. Dzięki temu nie będziemy tak bardzo odczuwać ,,bezcelowości” naszego biegania, a taki pośredni start dobrze nam zrobi. Dodatkowo ścigając się w śniegu zauważysz jak fajna jest to forma rywalizacji, gdy wszyscy mają trudniejsze warunki. Wtedy bieganie w zawodach nabiera bardzo nieprzewidywalnego kształtu i czasami można wygrać ze znacznie lepszymi od siebie zawodnikami.

 

Zimowe krajobrazy

Jest na świecie wiele pięknych rzeczy, ale zimowy krajobraz na biegowym treningu gdy zostajemy tylko my i natura to coś co na długo pozostaje w pamięci i sprawia, że niewyobrażalnym jest pozostawanie w domu i nie bieganie w zimowy czas. Śnieg skrzypiący pod nogami, buty i Twoja ścieżka – tylko tyle czasem potrzeba człowiekowi do szczęścia!

 

 

Komentarze Facebook