Zmasakruj się za mniej – tylko do końca marca!

0

Do końca marca można się zmasakrować za mniej – 79 zł za ponad 30 przeszkód na 8 km trasie w pięknej scenerii pojezierza dąbrowskiego! 3 maja na starcie Masakratora stają nie tylko biegacze, ale również kulturyści, fitnesski, crosfiterzy… Sprawdź, czy duży może… szybciej

Czy ktoś kiedyś mógł przewidzieć, że na trasach biegowych będą rywalizować typowi biegacze z reprezentantami sportów siłowych czy dyscyplin sylwetkowych. Jeśli ktoś ma wątpliwości, że tak się dzieje, niech spojrzy na listę startową Masakratora – na niej m.in.: Anna Halejak (wielokrotna złota medalistka mistrzostw polski w fitness sylwetkowym kobiet) i Krzysztof Masztalerz (v-ce mistrz Polski w kulturysrystyce, półfinalista Arnold Classic).

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 18 lat, nie mają przeciwwskazań do biegów długodystansowych oraz podpiszą oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność. Za pisemną zgodą rodziców, do startu dopuszczone zostaną również osoby, które w dniu zawodów będą miały ukończone 16 lat. Zawodnicy klasyfikowani będą w następujących kategoriach: indywidualna mężczyzn i indywidualna kobiet, drużynowa ( ilość osób w drużynie jest nieograniczona, na wynik końcowy składa się czas 2 najszybszych mężczyzn i 2 najszybszych kobiet z drużyny), służby mundurowe ( wojsko, straż pożarna, policja, itd.), najlepsze przebranie oraz „najlepsza klata”.

Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej zawodów www.pozakreceni.pl/masakratorrun/, w razie niewyczerpania limitu zawodników, istnieje również możliwość zgłoszeń bezpośrednio w biurze zawodów. Opłaty startowe wynoszą: 79 zł do 31.03.2016, 89 zł do 30.04.2016, a w dniu zawodów 100 zł.
Organizatorem imprezy jest stowarzyszenie Pozytywnie Zakręceni i CSiR w Dąbrowie Górniczej, partnerem Crossfit Sparta Rage. Impreza jest częściowo sfinansowana z dotacji z Urzędu Miasta w Dąbrowie Górniczej.

Komentarze Facebook